Když nová kuchyň, tak jedině na míru. Prozradíme vám všechny její výhody!

Do kuchyně by se měl člověk těšit, protože jinak bude příprava jídla utrpením. A nejen to. Kuchyň již nějaký ten pátek patří mezi tzv. sociální místnosti a scházíme se zde se svými nejbližšími. Do stylově zařízeného interiéru můžete obav pozvat i návštěvu…. jenomže co si počít v případě, že vaše kuchyň má nejlepší léta za sebou? Pokud je takříkajíc za zenitem, nezbude vám nic jiného, než se pustit do rekonstrukce. Otázkou je, zda zvolit sériovou kuchyňskou linku, nebo se poohlédnout po řešení na míru. Ve spolupráci s profesionály z pražského Truhlářství Hubač jsme pro vás připravili manuál, ve kterém se dozvíte o výhodách kuchyně na míru.

Kuchyň na míru je prý příliš drahá… rozhodně ne!

Představa, že si necháte vyrobit kuchyni na míru, ve vás možná evokuje velmi vysoké náklady. Ve skutečnosti je ale objektivní porovnání ceny běžného nábytku a nábytku na míru nemožné. V případě velmi omezeného rozpočtu vám zřejmě nezbude nic jiného, než si vybrat z katalogu nejlevnější řešení. Ale to neznamená, že je kuchyň na míru dostupná jen majetnějším. Zásadní roli hraje výběr firmy, kterou pověříte výrobou. Ve finále se cena kuchyně na míru nemusí příliš lišit od sériové výroby. To samé platí také o vestavěných skříních Praha a dalším nábytku na míru.

Proč byste se neměli spokojit se běžnou kuchyní?

Důvod je prostý. Necháte-li si vyrobit interiér na míru (např. kuchyně na míru Praha), vytěžíte z dispozic místnosti maximum. Využijete každý centimetr čtvereční (a že jich většinou není nazbyt) ve svůj prospěch a získáte interiér, který přesně odpovídá vašim představám.

Sériová kuchyňská linka znamená spoustu kompromisů. Řešení na míru vám naopak umožní realizovat své touhy. Sami zvolíte uspořádání pracovních ploch, množství úložných prostor, materiály, barvy… Výsledek bude stát za to – získáte svatyni, ve které budete rádi trávit čas. Příprava jídla se stane posvátným obřadem, který si rádi zopakujete i několikrát denně.

kuchyně na míru hubač

Dle Truhlářství Hubač je v některých případech kuchyně na míru nezbytná. Vyžadují ji lidé, kteří mají určitou představu, ale nenašli ji v žádném katalogu hotových řešení. Další sortou klientů představují ti, kteří obývají atypický interiér (např. skosený půdní byt, interiér s nosným sloupem ve středu místnosti apod.). A samozřejmě i lidé, kteří vyžadují specifické úpravy (např. vyšší nebo nižší kuchyňská linka). Patří mezi ně také osoby upoutané na invalidní vozík.

Pro řešení na míru hovoří praktické i estetické důvody

Pojďme si to shrnout. Kuchyň na míru je ideální řešením pro každého, kdo má vyšší nároky a vyžaduje maximální individualizaci. A to i tehdy, pokud ještě nemá ucelenou představu o konečné podobě interiéru. Od toho jsou tu odborníci, kteří klientům rádi poradí.

Rozhodnete-li se pro spolupráci s Truhlářstvím Hubač (pozor, společnost působí výhradně v Praze a okolí), budete si moct vybrat vše počínaje celkovým rozestavením jednotlivých částí, materiálem, výplní dveří, až po detaily jako úchytky apod. Zda zvolíte klasiku nebo nejnovější trendy, záleží na vašem vkusu.

kuchyně praha

Truhlářství Praha 4 má s výrobou kuchyní letité zkušenosti. Ve výrobním portfoliu nechybí ani skříně na míru Praha a veškerý další nábytek, postele i schodiště, pergoly a obklady fasád. V rámci poradenství si můžete nechat doporučit také vhodné spotřebiče, které do konceptu kuchyně perfektně zapadnou.

Nezapomeňte, že na výběru firmy, které svěříte realizaci, záleží. Kuchyň na míru Praha vám může dělat radost po mnoho dlouhých let nebo dokonce po zbytek života. Ale jen v případě, že vsadíte na odborníky, kteří neošidí materiály a dílenské zpracování. Pokud vás zaujala spolupráce s Truhlářstvím Praha Hubač, nezapomeňte si prohlédnout bohatou fotogalerii referencí. Najdete ji na webové prezentaci na www.truhlarstvihubac.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.