Nesnášíte sekání trávy? Pořiďte si automatickou sekačku!

Ptáte se, jak je možné, že váš soused nehne ani prstem, a přesto je jeho zahrada perfektně zastřižená? Vždyť ho vůbec nevidíte chodit za sekačkou, zatímco vy trávíte údržbou trávníku až příliš mnoho času… Žádný zázrak se nekoná – pravděpodobně si jen pořídil robotickou sekačku, která hravě zvládá rutinní údržbu zeleného koberce za něj. Tak proč byste si ji nemohli dopřát i vy a dát péči o zahradu úplně nový rozměr?

Vybírejte obezřetně, protože …

Protože není sekačka jako sekačka. A v sortimentu těch robotických to platí minimálně dvojnásob. Automatické sekačky se neliší pouze cenou, ale především vlastnostmi. Chcete-li, aby vám dobře sloužila, zaměřte se na špičková zařízení z produkce renomovaných výrobců zahradní techniky. K tomu nejlepšímu patří sekačky Husqvarna – konkrétně model Automower.

V čem je Husqvarna Automower výjimečná?

Robotická sekačka Husqvarna Automower patří k naprosté špičce ve svém segmentu. Chlubí se vysokým výkonem na extrémních svazích a jako primabalerína se pohybuje i v terénu se sklonem 70°. Vy – jakožto zahradník/zahradnice nového tisíciletí – budete mít nad zařízením stoprocentní kontrolu díky mobilní aplikaci Connect. A když se vám to bude hodit, můžete sekačku ovládat pomocí hlasových asistentů.

Robotická sekačka značky Husqvarna je velmi tichá (pouze 58 dB) a pohybuje se nahodile. Pokud ji uvedete do chodu večer, až se ráno vzbudíte, naskytne se vám pohled na precizně posekaný trávník. Stroj je neúnavný a nezastaví se ani v případě špatného počasí.

Resumé? Model Automower vnáší do své třídy nové standardy a bezesporu patří k revolučním pomocníkům, díky kterým je péče o zahradu zase o něco jednodušší a příjemnější. Bližší informace vám rádi poskytnou odborníci z HUTAB (Husqvarna Tábor), kteří se specializují na sekačky a motorové řetězové pily Husqvarna. Kontaktní informace najdete na hutab-tabor.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.