Bioklimatická pergola má celou řadu předností

V současné době zažívají pergoly na zahradách obrovský boom, ostatně není se čemu divit, protože poskytují příjemné posezení i za nepříznivého počasí. Velké oblíbenosti se těší především bioklimatické pergoly, které jsou charakteristické unikátními vlastnostmi. V následujících řádcích vám prozradíme, jak taková pergola funguje, z jakého materiálu se vyrábí a na koho byste se měli v této oblasti obrátit.

 

bioklimatické pergoly je typický znak to, že využívá přírodní energii. Pro výrobu se používají hliníkové profily a kvalitní spojovací materiál, který je odolný vůči korozi. Bioklimatická pergola se může vyrobit v mnoha barevných odstínech. Vyberete si tedy řešení, které bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům.

 

Ovládání bioklimatické pergoly

Bioklimatická pergola disponuje naklápěcími hliníkovými lamelami, které jsou na elektrický pohon. Lamely se nachází v horní části konstrukce a jejich primárním účelem je zastínění posezení. Stejně tak slouží i pro regulaci teploty uvnitř pergoly. Efektivní je také boční zakrytí pergoly, takže prodloužíte možnost využití terasy i v měsících, kdy není zrovna nejtepleji. Boční zakrytí chrání také před nepříjemným větrem.

 

Bioklimatické pergoly jsou známé bezchybným fungováním, a to za jakéhokoliv počasí, navíc jsou odolné. Staví se buď přímo u domu, nebo samostatně. Záleží na tom, kde máte připravenou venkovní terasu.

 

Další příslušenství

Vedle bočního zakrytí hliníkové pergoly mohou mít i zastínění. Praktické jsou stínící rolety do pergoly, které jsou vyrobené z textilu. Existují však i další doplňky, s nimiž si usnadníte práci. Bioklimatická pergola může disponovat také posuvnými tabulemi skla, a tím pádem si vytvoříte i jakousi zimní zahradu. Příjemnou atmosféru navíc navodí LED osvětlení, které si můžete dát po celém obvodu pergoly.

 

V této oblasti působí spousta firem, přičemž jednou z nich je také Pavel Bubík – Garážová vrata a rolety.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.