Nepřešlapujte na místě jen proto, že vás děsí přesun strojního zařízení

Postavit si či koupit továrnu, ale ani dílnu s větším strojním zařízením, by pro nikoho nemělo znamenat automaticky zůstávat po celou dobu podnikání na jednom místě. Přesun strojního zařízení, i toho velkého, či s nutností minimalizovat prostoje ve výrobě, je rozhodně možný. Dokonce nejen v rámci města ev. České republiky, ale i kamkoliv jinam do zahraničí.

Je jasné, že know-how managementu výrobní firmy bude zaměřeno spíše na vývoj a výrobu než na manipulaci, dopravu a logistiku. Proto pokud jste se dostali do situace, že potřebujete přestěhovat velké stroje a strojní zařízení, najměte si na to profesionály na přesun strojního zařízeníSpecializuje se na něj společnost AIS EURELO.

Přesun strojního zařízení můžeme řešit z mnoha důvodů

Někdy prodáváme to staré a instalujeme nové. Můžeme též strojní zařízení vyrábět na klíč a potřebujeme jej dostat ke klientovi. Anebo prostě firmu stěhujeme jako celek, včetně výrobních strojů – za lepšími prostory, za levnější pracovní silou, za nižším zdaněním podnikání i nižšími cenami energií. Je jedno, jaký máte pro přesun strojních zařízení či celé své firmy důvod. Důležité je vědět, jak jej zrealizovat bez stresu, rychle a profesionálně.

O firmě a službách AIS EURELO

Společnost AIS EURELO vznikla s cílem nabízet logistická a zvedací řešení v mezinárodním kontextu. Má know-how v přesunu strojních zařízení a provádí rozsáhlé multidiscplinární projekty. Služby nabízí na klíč, tedy od odinstalování strojů, přes jejich převoz s vyřízením všech zákonných formalit, až po vyložení a instalaci na novém místě. Firma je schopna stěhovat a následně instalovat stroje z celé řady odvětví. Přeprava strojů nemůže být snazší. AIS EURELO má 40 let zkušeností, vlastní vozový park i další strojní zázemí, především manipulační techniku. Manipulace je díky moderním strojům bez rizika poškození.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.