Latexová matrace ROYAL: Perfektní spánek za bezkonkurenční cenu

Zdravý spánek je hojně diskutované téma, kterému jsme se v minulosti několikrát věnovali. Budeme v tom pokračovat i nadále a přinášet vám konkrétní tipy na matrace, které mají od zavedeného průměru na míle daleko. Patří k nim také latexová matrace ROYAL, jejíž výhody si rozebereme v následujících řádcích. Pokud sníte o tom, že konečně zažijete perfektní relaxaci a během spánku načerpáte mnohem více energie, než jak tomu bylo doposud, máte šanci.

Začněme u obecných výhod latexu. Tento materiál je pro výrobu matrací jako stvořený a vůbec nejlepší je kombinace přírodního a syntetického latexu. Matrace jsou neobyčejně pružné a po stlačení se vrátí do původního stavu.

Co se týče zdravotní matrace ROYAL, vyrábí se ze 100 % latexu, tedy bez jakékoliv příměsi kokosu, pohanky a jiných levných materiálů. 20 cm vysoká matrace disponuje pěti anatomickými zónami, které garantují dokonalý a plnohodnotný spánek. Výrobek vyniká výbornou podporou těla a dostatečně vysoká vrstva latexu zajišťuje maximální pohodlí.

Model ROYAL je vhodný pro alergiky – v latexu se nerozmnožují bakterie a plísně a o optimální cirkulaci vzduchu se stará elastická struktura s ventilačními kanálky. Další výhodou budiž velmi dlouhá životnost – latex se nedeformuje jako ostatní materiály, u kterých hrozí vznik proleženin.

Shrňme si to. Latexové matrace snoubí všechny důležité požadavky a nákupem rozhodně nešlápnete vedle. Ale jak je to s cenou? Špičková matrace asi nebude cenově dostupná… V případě modelu ROYAL se přemrštěné ceny nemusíte bát. U specializovaného prodejce na www.latexovematrace.com ji nyní seženete se slevou za 6 899 Kč. V orientační tabulce zjistíte, jaká je ideální tvrdost s ohledem na vaší postavu.

Tak co, už se nemůžete dočkat, až ulehnete na svou novou luxusní matraci z latexu? Dejte nám vědět, jestli splnila vaše očekávání!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.