Toaletní stolek: Ozdoba každé ložnice

Jen málokterá žena si dokáže představit den, kdy vyrazí do ulic nenalíčená, neučesaná a celkově neupravená. Ale leckdy není snadné vybojovat pár minut navíc v přeplněné koupelně, kde se střídají jednotliví členové rodinného klanu jako na běžícím pásu. Řešení je přitom snadné a velmi elegantní. Pořiďte si do ložnice stylový toaletní stolek a budete si moct odbýt ranní i večerní toaletu pěkně v klidu.

Toaletní stolky z módy nikdy nevyšly!

Ačkoliv se může zdát, že toaletní stolky vyšly z módy a v moderní ložnici se s nimi tak nějak nepočítá, opak je pravdou. Ženy si stále moc dobře uvědomují, jaké bezkonkurenční výhody tento specifický nábytek má.

Pokud toaletní stolek nemáte a bojíte se, že naruší celkový dojem z vaší designově vyladěné ložnice, buďte v klidu. Toaletky mohou mít spoustu podob a rozhodně se nemusí jednat o starodávně vyhlížející kus nábytku. Naopak – některé jsou prudce moderní a vypadají jako vystřižené ze sci-fi snímku.

Romantický kus nábytku pro vaše potěšení

Přesto si většina žen nakonec vybere klasiku. A to jednoduše proto, že vypadá skvěle. Toaletní stolek evokující styl baroka vnese do ložnice jedinečnou atmosféru. Romantika a francouzský šarm jsou zkrátka neodolatelné.

Historie toaletních stolků se začala psát v 17. století. Speciální stoleček nesměl chybět žádné šlechtičně a později se rozšířil i do obydlí měšťanů. Ženy jej využívali při ranním zušlechťování a zároveň i jako úložné prostory pro voňavky, pudry, kartáče, paruky a další příslušenství nezbytné pro dosažení krásného vzhledu.

Toaletní stolky byly populární i u nás, ovšem v druhé polovině 20. století začaly z ložnic mizet. Důvodem byl nedostatek prostoru v panelákových bytech, ovšem dnes se do domácností vrací v plné parádě.

Zda si stolek nakonec pořídíte, je na vás, ale vězte, že díky toaletce získáte vlastní oázu klidu, ve které vás nebude nic a nikdo rušit.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.