Do dílny jen to nejlepší: Vrtačky a brusky značky Makita

Bez ohledu na to, zda dílnu využíváte pro kutilské či profesionální účely, nepodceňujte výběr vybavení. A nejde jen o to, abyste měli k dispozici všechny základní nástroje – ty by zároveň měly mít i odpovídající kvalitu a dobré ergonomické vlastnosti. S vhodně zvolenými pomocníky vám půjde práce pěkně od ruky. Ale platí to i opačně – nekvalitní náčiní vám pokazí náladu i při zdánlivě rutinních činnostech.

V souvislosti s elektrickým náčiním je důsledný výběr na místě o to víc. A která značka patří k těm nejspolehlivějším? Potřebujete-li novou vrtačku či brusku, nebojte se sáhnout po „Makitě“. Japonský výrobce se na výrobu elektrického nářadí specializuje velmi dlouho (firma vznikla již v roce 1915) a o její výrobky je zájem na celém světě. Jen málokterá značka má takové renomé jako právě Makita.

Široký sortiment pro kutily a řemeslníky

Pro vrtání, šroubování a dotahování šroubů všech průměrů je určen aku příklepový šroubovák. Dobrou volbou je model HP457DWE, který lze nastavit v 16 stupních. V základu má dva akumulátory a příslušenství v podobě transportního kufru, transportní nabíječky a rychlosklíčidla.

Vyžadujete-li vyšší výkon při nízkých vibracích, zvolte příklepovou vrtačku Makita HP2051HJ s příkonem 720 W. K výhodám patří hliníková převodová skříň z tlakového odlitku, která chrání celou převodovku. Dále pak regulační kolečko pro pozvolný rozběh a přepínač otáčení L/P.

V nabídce brusek narazíte na aku model DGA452Z určený pro řezání a broušení i bez přístupu ke zdroji elektřiny a elektrickou úhlovou brusku Makita GA5030R s protiprachovou úpravou – bez obav ji můžete používat i v nejnáročnějších pracovních podmínkách.

Víte, u koho nakupujete?

Rozhodnete-li se pro elektrické či aku nářadí Makita, pořiďte si jej u autorizovaného prodejce – oficiálního distributora Shipro, který nabízí nejpříznivější ceny a špičkový zákaznický servis. Spousta prodejců má autorizaci pouze u českého distributora, ovšem nikoliv u japonského výrobce.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.