Kohoutková voda: Vodní filtr šetří vaše zdraví, peněženku i životní prostředí

Voda z kohoutku má skvělé parametry, protože je pravidelně ošetřována a kontrolována, aby neobsahovala nežádoucí látky. Přesto se v nich určité množství zdraví škodlivých substancí vyskytuje. Jde o chlór a ozón, které se používají pro eliminaci bakterií a virů, nebo o zbytky pesticidů, ropných produktů a saponátů, v některých místech republiky i dusičnanů. Dusičnany jsou Ligou proti rakovině označovány za karcinogenní.

Kvalita kohoutkové vody ve vaší domácnosti se dá jednoduše ovlivnit – filtrem na vodu nebo filtračními konvicemi, které zbaví vodu chlóru, nežádoucích pevných částic, pesticidů a dalšího spektra zdraví škodlivých látek. Voda ztratí chemické aroma a úprava se znatelně projeví i na její chuti.

Vodovodní filtry šetří zdraví, peníze i životní prostředí

Úpravou vody pomocí vodovodních filtrů:

· uděláte něco pro své zdraví,

· ušetříte za balenou vodu (balená voda je více než 10× dražší než filtrovaná kohoutková)

· a budete šetřit životní prostředí tím, že eliminujete spotřebu plastů.

Kvalitní voda včetně zdraví prospěšných látek

Kohoutková voda obsahuje také minerály, které jsou pro náš organismus prospěšné. Patří mezi ně vápník, hořčík, křemík a další. Výhodou kvalitních vodovodních filtrů je, že dojde k úpravě pitné vody, aniž by byla zbavena těchto látek. Poohlédněte se po systémech reversní osmózy, které dokáží vodu dokonale vyčistit a nakonec ji znovu mineralizovat.

Přístroje pro zdraví

Domácí filtry na vodu, filtrační konvice, odšťavňovače, domácí pekárny, sušičky ovoce a zeleniny a další praktické produkty, které vám pomohou připravovat zdravé pokrmy a nápoje, najdete na e-shopu Přístroje pro zdraví. Využijte odborných zkušeností týmu a poraďte se o správném řešení úpravy vody u vás doma na čísle 800 110 990.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.