Jak na zdravé neboli dynamické sezení v kanceláři či pracovně?

Chcete být kreativnější, motivovanější, produktivnější a zdravější? Jednoduchá rada zní – vyprovoďte svou starou ze své pracovny a pozvěte si novou! Řeč však není o vaší partnerce, ale o kancelářské židli, na které den co den trávíte spoustu času. Jestlipak jste při nákupu hleděli i na něco jiného než na cenu, případně design?

Kvalitní kancelářská židle prospěje vašemu zdraví

Říká vám něco dynamické sezení? Pravděpodobně ne, protože vaše pohybová soustava doposud znala jen nezdravé statické sezení. Tím dynamickým označujeme polohu, kdy nedochází k jednostrannému zatížení a jsou stimulovány přirozené procesy těla. Ergonomická kancelářská židle se přizpůsobí neustálým změnám poloh a má velmi pozitivní vliv na svalovou soustavu, meziobratlové ploténky, ale také metabolismus, nervový systém a krevní oběh. Jednoduše řečeno, je to právě výměna židle, která vám v mnoha ohledech prospěje.

Investice, která se opravdu vyplatí

Od pořízení špičkové kancelářské židle vás může odradit vyšší pořizovací cena, ale do čeho jiného investovat, než právě do zdraví? Židle z kvalitních materiálů navíc vydrží mnohem déle než levnější modely, takže se ve finále neprodraží. A poohlédnete-li se po ní u specializovaného prodejce Jiřího Bočka na www.kancelarske-zidle-kresla.cz, příjemně vás překvapí příznivé ceny.

Kancelářská židle

Ve výše zmíněném e-shopu najdete široký sortiment kancelářských židlí se zdravotně tvarovaným opěradlem i sedákem, a to v různých cenových relacích. Ať už je váš rozpočet menší, nebo větší, stoprocentně se vám podaří vybrat optimální model. Trávíte-li na židli více než čtyři hodiny denně, v podstatě nemáte na výběr. Respektive máte – pohodlné a zdravé sezení, nebo postupná deformace opěrné soustavy.

Nabídka je vskutku obsáhlá a čítá také sedací pytle a vaky, podložky pod nohy, konferenční stoly, kancelářský nábytek a spoustu dalších věcí. Tak směle do toho – zařiďte si pracovnu nebo kancelář tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.