Jaké jsou aktuálně oblíbené druhy podlah?

Stavíte rodinný dům, případně provádíte jeho kompletní rekonstrukci? Pak určitě přijde na řadu problematika podlah, respektive si budete muset ujasnit, jaký druh zvolit do jednotlivých místností. Lehkou nápovědou by pro vás mohly být tipy na podlahy, které jsou dnes díky svým vlastnostem a cenové dostupnosti velmi žádané a oblíbené.

Laminátové podlahy

Poměrně dost majitelů nemovitostí volí laminátové podlahy. Hlavním důvodem je nízká pořizovací cena, a to zejména ve srovnání s dřevěnými variantami. Jsou-li laminátové podlahy provedeny s dostatečnou kvalitou a odborně nainstalované, mívají dlouhou životnost, což lze považovat za další důležitou vlastnost. Kromě toho u nich oceníte rychlost samotné pokládky, řemeslníci z dobré firmy jsou schopni ji v klasické místnosti v rodinném domě provést během několika hodin. Pokládka podlah z laminátu je zpravidla výrazně rychlejší, než když si zvolíte kupříkladu podlahy z masivního dřeva.

Řešení z korku

Zajímavou alternativu představují korkové podlahy. Ani ty totiž nejsou zbytečně drahé. U korku je charakteristickým rysem jeho pružnost a měkkost, takže se vám doma bude chodit na tomto druhu podlah maximálně příjemně. Jsou perfektní do místností, kde se často pohybujete, tedy kupříkladu do obývacích pokojů. Další předností korku je vynikající zvuková a tepelná izolace, takže je přímo ideální do novostaveb a objektů, které procházejí komplexní rekonstrukcí s cílem snížit energetickou náročnost.

Na koho se obrátit, chcete-li kvalitní a cenově dostupné podlahy?

Máte-li zájem o tato řešení, pak kontaktujte společnost Tepold.cz – pokládka korkových podlah Tábor. Firma se dále specializuje i na zmíněné laminátové podlahy, v neposlední řadě je její doménou pokládka koberců a tvorba schodišť, vizte renovace schodů Tábor.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.