3 tipy na moderní podlahy, které vás nezklamou

Kvalita podlahy se pozná dle mnoha vlastností. V první řadě jde o odolnost vůči poškození a životnost, svoji roli samozřejmě hraje vzhled. Pakliže chcete snížit energetickou závislost, je praktické hledět na to, jaké má vámi zvolený model izolační vlastnosti, zapomenout pak nelze ani na schopnost zvukové izolace, což je praktické nejen v rodinných domech, ale také v bytových jednotkách, kde nechcete zbytečně obtěžovat své sousedy. Jaké jsou nyní nejoblíbenější varianty podlah?

1. Dřevo je klasikou

Přírodní materiály jsou dnes velmi módní záležitostí a objevují se v mnoha novostavbách, ale i ve starších domech, kde jejich majitelé přistupují k šetrné rekonstrukci. Podlaha z masivního dřeva působí maximálně kompaktně. Velkou předností je vynikající odolnost vůči poškrábání. Když už se po čase přeci jen objeví nějaké škrábance, dá se podlaha jednoduše zbrousit, potažmo přeleštit speciálními přípravky, takže znovu získá svoji přirozenou celistvost a lesk. Pro objednávku stačí navštívit web společnosti Faliko, případně odkaz dřevěné podlahy Tábor.

2. Vinylové plovoucí podlahy

Vinyl je sice umělým materiálem, pakliže ale zvolíte například vinylové plovoucí podlahy Tábor, můžete si být jisti tím, že rozhodně budou působit příjemným dojmem. Na první pohled jsou takřka k nerozeznání od přírodního dřeva. Podlahy Tábor vám vytvoří celistvý povrch, na němž budete moci bez obav rozmístit těžký a objemný nábytek.

3. Laminátové modely

Jak ukazuje odkaz laminátové plovoucí podlahy Tábor, také tato varianta je schůdným řešením. Podlahy z laminátu jsou nejen efektní, ale zároveň mimořádně praktické, neboť se dají snadno udržovat v čistotě. Kromě toho je jejich předností rychlá realizace. V neposlední řadě je třeba zmínit ještě nízkou pořizovací cenu, investice je řádově až o desítky procent nižší, než je tomu v případě tradičních dřevěných podlah.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.