Decentralizovaná rekuperace je ideální do bytů a menších kanceláří

Potrpíte si na zdravý životní styl a snažíte, aby vaši nejbližší žili v přívětivějším prostředí? V tom případě vám jistě záleží na tom, co dýcháte. V tomto ohledu vám vyjde vstříc moderní technologie v podobě rekuperace. Líbilo by se vám, kdyby byl vzduch ve vaší domácnosti čistší, aniž byste museli neustále větrat a vypouštět ven teplo? K tomu to účelu slouží rekuperační jednotka do bytu a my vám prozradíme bližší informace.

Co je to rekuperační jednotka do bytu?

Rekuperační jednotka do jedné místnosti je kompaktní zařízení, které se stará o neustálý přísun čerstvého vzduchu. Systém centrální rekuperace se vždy nese v duchu náročné a finančně nákladné budování rozvodů vzduchu. Lokální rekuperační jednotky žádné rozvody nepotřebují, takže vám ušetří peníze, prostor i čas.

Shrňme si to. Rozhodnete-li se pro lokální rekuperační jednotku, nebudete muset provádět žádné stavební úpravy, ušetříte spoustu místa a oproti centrální rekuperaci až 1/5 energie. Důvodem je skutečnost, že lokální jednotka neodvětrává několik místností najednou a nedochází k velkým tlakovým ztrátám kvůli dlouhých rozvodů. Další výhodou je i samotná montáž, která probíhá přímo v bytě a není zapotřebí žádného lešení či plošiny.

Obraťte se na odborníky z Turbovex

Pokud vás lokální rekuperace vzduchu zaujala, není nic jednoduššího, než se obrátit na společnost Turbovex. Odborníci na vzduchotechniku mají více než 40 let zkušeností s vývojem a prodejem decentralizovaných ventilačních systémů.

Kvalifikované technici vám doporučí optimální řešení v podobě některé z moderních rekuperačních jednotek s tichým a úsporným provozem. Rozdíl poznáte okamžitě. Vzduch, který doma dýcháte, bude neustále čerstvý. A na příští faktuře za teplo budete mít nižší částku než obvykle. Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.turbovex.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.