Tepelné čerpadlo není jen o výrazné úspoře, ale také o ekologii

V posledních letech klademe stále větší důraz na obnovitelné zdroje energie a prim hrají tepelná čerpadla. Tato zařízení nabízí nejefektivnější řešení vůbec, protože dokáží pracovat s velkým množstvím bezplatné energie z okolního prostředí. Jejích další výhoda spočívá v absenci odpadních látek a škodlivých plynů. Jsou tedy nejen maximálně úsporná, ale zároveň ekologická.

Kolik můžete ušetřit a jaká je návratnost?

Díky tepelnému čerpadlu získáte levný a velmi efektivní zdroj energie, kterou využijete na vytápění, ohřev TUV i vody v bazénu. Investice do kvalitního systému se poměrně rychlé vrátí (za cca 3 – 8 let) a navíc budete mít na dlouhé roky vyřešenu otázku levného topení. Za zmínku stojí také to, že budete mít nárok na zvýhodněné tarify. Celková výše úspory může dosáhnout až 80 % oproti běžnému způsobu vytápění.

Mezi nejrozšířenější typy čerpadel patří:

Kvalita hraje hlavní roli

V každém případě se zaměřte na kvalitní tepelná čerpadla, která jsou nejen dostatečně výkonná, ale také spolehlivá. Obraťte se na odborníky, kteří vám pomohou s výběrem konkrétního typu a navíc zajistí komplexní servis – dopravou a instalací počínaje, záručním a pozáručním servisem konče.

O nikom takovém nevíte? V tom případě vsaďte na společnost Solarex, která se v segmentu alternativních zdrojů pohybuje velmi dlouho a dodává pouze špičkové německé stroje Siemens – Aplha-innoTec.

Firma Solarex je držitelem mnoha certifikátů, ocenění a akreditací. Dbá na spokojenost svých zákazníků, o čemž svědčí i bohaté reference. Vzhledem k tomu, že tepelné čerpadlo nepatří mezi zařízení, která bychom si pořizovali každým rokem, se spolupráce s profesionály vyplatí dvojnásob. Společnost působí především v Praze, Plzni, Chomutově, Lounech, Rakovníku a okolí.

Pokud vás výhody tepelných čerpadel zaujaly, požádejte o předběžnou cenovou kalkulaci. Další informace najdete na webových stránkách www.solarex.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.