Chcete bydlet v novém rychleji a pohodlněji? Obraťte se na Home Sweet Home

Bydlení v Praze nabízí spoustu podstatných výhod, o kterých si v jiných městech můžete jen nechat zdát. Na druhou stranu platí, že se vám zmíněných bonusů dostane jen v případě vhodně zvolené lokality. A přestože se to na pražském realitním trhu byty jenom hemží, ten správný najdete jen s vynaložením nemalého úsilí. Možná budete mít štěstí a narazíte na vysněný byt hned napoprvé, ale příliš na to nespoléhejte. Raději se připravte na několik prvotních zklamání a postupnou ztrátu motivace.

Ať už je vašim cílem prodej nebo pronájem bytu v Praze, vyčleňte si na hledání ideálního místa spoustu času. Počítejte s tím, že většina bytů nebude splňovat vaše vysoké nároky a budete dělat kompromisy. V neposlední řadě si pohlídejte právní stránku – předejdete celé řadě problémů.

Nechceme vám stěhování znechutit, ale pravdou je, že pro člověka bez předchozích zkušeností je mnohem pohodlnější (a většinou i levnější) spolupráce s renomovanou realitní kanceláří. Makléři mají Prahu „v malíku“ a velmi rychle vám doporučí vhodný byt.

S jednou z nejlepších pražských realitek najdete nový byt téměř okamžitě

Mezi přední pražské realitky patří společnost Home Sweet Home, která se specializuje na pronájem a prodej bytů v Praze. Na trhu působí více jak 10 let a zaměstnává pouze zkušené a profesionálně vyškolené makléře. Postará se o veškeré záležitosti – prodejem vašeho současného bytu počínaje, komplexním servisem včetně právních služeb konče. Kvalitu služeb potvrzuje ocenění za nejlepší realitku v Praze v roce 2009 a 2011 od Prague Post.

Poohlédněte se po nemovitostech hned teď

Na aktuální seznam všech nemovitostí, které jsou v současné době na prodej, se můžete podívat třeba hned. Na www.homesweethome.cz jednoduše nastavíte požadovaná kritéria a okamžitě se vám zobrazí odpovídající byty. Pak už si jen domluvíte schůzku s makléřem, který vám prozradí další postup. Ty nejnáročnější klienty potěší přítomnost luxusních bytů v nových pražských developerských projektech a za zmínku stojí i krátkodobé pronájmy.

Tak co vy na to? Budete hledat nový byt na vlastní pěst, nebo se spolehnete na zázemí profesionálů z Home Sweet Home? Záleží jen na tom, jak rychle chcete bydlet.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.