Jak to chodí na realitní tržnici?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? V tom případě se připravte na spoustu více či méně příjemných starostí. Samotné hledání nového bydlení vás možná bude bavit, tedy alespoň za předpokladu, že nebude trvat příliš dlouho. Mnohem méně zábavný je ale prodej, respektive čekání na kupce. A absolutní peklo může být administrativa. Pravděpodobně se neobejdete bez pomoci odborníků, kteří se o některé věci postarají za vás. Vraťme se však na začátek – kde se poohlédnout po vhodné nemovitosti?

Pokud vás napadl internet, trefili jste se do černého. Stačí si vybrat správný realitní portál a je to. Co třeba populární Realitní tržnice, která je koncipována tak trochu jinak než většina ostatních projektů?

Nejen prodej a nákup nemovitostí, ale také související služby

Alfou a omegou portálu Realitnitrznice.cz je zprostředkování veškerých služeb, které souvisí s bydlením. Ale k tomu se dostaneme v závěru. V prvé řadě přece musíte prodat současné bydlení a vyhledat náhradu.

Registrace je bezplatná a stejně tak i vložení inzerátu. Prodej nemovitosti však může urychlit export prezentace na několik dalších navštěvovaných realitních webů. Chcete-li, aby se k vaší nabídce dostalo co nejvíce lidí, neváhejte. Výhodou je praktická správa inzerátu z jednoho místa.

Neméně snadné je i lustrování seznamem bytů a domů k prodeji nebo pronájmu. Na Realitní tržnici mohou inzerovat vlastníci i realitní makléři, a proto je nabídka velmi bohatá. Vyhledávání je intuitivní a pokud nastavíte požadované parametry, ušetříte spoustu času. Po rozkliknutí detailu vybrané položky se zobrazí konkrétní informace a kontakt na prodejce/pronajímatele. Zda se mu ozvete telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář, je pouze na vás.

Zmínili jsme, že na Realitní tržnici najdete něco „navíc“. Jde o seznamy finančních poradců, notářů, stavebních firem, odhadců a dalších odborníků, jejichž služby byste mohli potřebovat. Nechybí ani právní servis a dokonce speciality typu hodinový manžel.

Důležité informace, které by se vám mohly hodit

Na závěr bychom rádi upozornili na sekci „realitní rádce“, kde najdete zajímavé články na nejrůznější ožehavá témata. Například „jak prodat byt“ nebo „výhody/nevýhody prodeje s/bez realitní kanceláře“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.