Jak ochránit podlahu před opotřebením kancelářskou židlí? Pořiďte si ochrannou podložku!

Pořídili jste si zbrusu novou kancelářskou židli, která poskytne vaší páteři adekvátní komfort? Vynikající investice! Nicméně byste neměli podcenit ještě jednu věc. Podloží, po kterém kolečka jezdí sem a tam, se může poměrně rychle znehodnotit. Tomu zabrání ochranná podložka, která ochrání koberec i pevnou podlahu. Ještě ji nemáte? Napravte to.

Podložka pod židli se vyrábí v mnoha variantách, které se liší velikostí i vlastnostmi. Na trhu jsou podložky učené pro specifický typ podlahové krytiny – pro koberec i pro tvrdé povrchy. Primární funkcí podložek je ochrana podlahy před opotřebením, ale za zmínku stojí i lepší stabilita židle. Podložky mívají antistatickou úpravu.

Nás upoutaly ochranné podložky POLYKARBO, které splňují nejpřísnější standardy kvality. Jsou průhledné, vyrábí se z ekologicky nezávadného polykarbonátu a lze je umístit také pod klasické židle, křesla, stoly, květináče apod. Spodní strana je opatřena speciálním protiskluzovým povrchem, který zabraňuje pohybu. Podložky určené na koberec mají na spodní straně velké množství hrotů.

Široké spektrum podložek najdete na www.helap.cz. Známý prodejce nabízí také špičkové kancelářské židle, kompletní sortiment kancelářského nábytku, ale také veškeré doplňky, bez kterých se ve své kanceláři nebo pracovně neobejdete. Chystáte-li se zařizovat kancelář, pak se vám spolupráce se zkušeným a spolehlivým partnerem bude hodit.

Firma HELAP působí na trhu již od roku 1992 a v současné době nabízí ca 6 500 druhů zboží související se zařizováním kanceláře. Vše od koberce a nábytku až po spotřební materiál, který vám bude pravidelně dodávat po celý rok. Preferujete-li pohodlný nákup online, prohlédněte si aktuální nabídku v e-shopu, kde najdete téměř 4 000 položek. Zboží si můžete prohlédnout a vyzkoušet v pražském showroomu. Veškeré zboží pochází od renomovaných výrobců a má jasný původ.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.