Do moderní kuchyně patří skleněné obklady

Máte rádi změny? Pokud si potrpíte na inovativní řešení, pak si okamžitě zamilujete moderní skleněné obklady. Jsou trendy, vypadají úžasně a jejich vlastnosti vás přesvědčí o tom, že se bez nich neobejdete!

V posledních letech je o skleněné obklady do kuchyně nebývalý zájem. Přesto jde o poměrně nový prvek, na který se stále pohlíží jako na něco netradičního. A to je dobře, protože budí dojem exkluzivity a luxusu. Skleněné obklady jsou módní i praktické a hodí se nejen do kuchyně, ale také do koupelny či kdekoliv jinde namísto klasických obkladů.

Proč si pořídit skleněné obklady?

Nudí vás stereotypní obklady, které vídáte v každém katalogu? Chcete něco extra, co vám budou ostatní chválit a tiše závidět? Skleněné obklady do kuchyně interiér prozáří a nastolí v něm jedinečnou atmosféru. Jen tak se neokoukají a nedáte na ně dopustit ani po funkční stránce.

Barevná skla do kuchyně mají „magickou“ moc – dokáží interiér opticky zvětšit a zdůraznit zákoutí, která by jinak do centra pozornosti nedostala. Tyto vlastnosti lze využít i v jiných místnostech. Není jediný důvod, proč se bránit přítomnosti skla v obývacím pokoji, ložnici či kdekoliv jinde.

Tvrzené sklo toho vydrží opravdu hodně

Bojíte se, že skleněné obklady příliš dlouho nevydrží a že je rozbije první větší náraz? Můžete být v klidu, protože tvrzený materiál jen tak něco nerozhodí. Vyznačuje se stabilitou, pevností a odolností vůči náhlým změnám teplot (takže se perfektně hodí pro okolí sporáku). Za zmínku stojí také snadná údržba a hygienický charakter. Šmouhu jednoduše setřete vlhkým hadříkem, případně použijete běžný čistící prostředek na sklo.

Sklo na míru od HM-sklo

Pokud vás barevné skleněné obklady zaujaly, obraťte se na specialisty z HM-sklo. Vyrobí pro vás řešení na míru, přivezou je k vám domů a provedou montáž. Ať už vám jde o obklady či jiné skleněné prvky (např. pracovní desky, dveře…), výsledek předčí vaše očekávání. Inspirujte se fotogalerií realizovaných zakázek, kterou najdete na www.hm-sklo.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.