Kvalitní, elegantní a levná kuchyně? Víme, jak na to!

Kuchyně má mnohem větší význam než v minulosti. Neslouží jen k přípravě jídla, ale také jako společenská místnost, ve které se setkáváme se svými blízkými. Dosáhnout perfektního výsledku však není jednoduché, zejména v případě menšího prostoru v panelákovém bytě. Pokud se v nejbližší době chystáte na rekonstrukci a trápí vás nedostatek místa, nedělejte zbytečné kompromisy a zvolte efektivní řešení v podobě sektorové kuchyně. Jaké jsou její výhody a na koho se obrátit? Odpovědi vám prozradíme v tomto článku!

Co je to sektorová kuchyně?

Sektorová neboli modulární kuchyně se skládá z vyrobených typizovaných kuchyňských skříněk (modulů). V podstatě jde o jakýsi mezistupeň sériové výroby a kuchyně na míru. Sami si zvolíte prvky a sestavíte celek, který odpovídá vašim potřebám a dispozicím interiéru. Vytvoří originální sestavu, jejíž jedinečnost podtrhnete vhodně zvolenými barevnými kombinacemi a doplňky. Sektorová kuchyně může vypadat luxusně, ale přesto jde o velmi levné řešení.

Na brněnskou výrobu nedají dopustit ani zahraniční zákazníci

Hledáte kvalitní a přitom cenově dostupné sektorové kuchyně? Velmi levně je seženete u českého výrobce Gabon. Brněnská firma je na trhu od roku 1992 a se svou výrobou uspěla i v zahraničí. Kvalitní sektorové kuchyně si pochvalují nároční zákaznici z Německa, Rakouska a Švýcarska.

Dostanete na výběr z širokého spektra modulů a různých barevných provedení. Nebudete-li si vědět rady, nevadí – kvalifikovaný personál vám s výběrem ochotně poradí. Samozřejmostí je zpracování vizuálního návrhu (zdarma), zajištění dopravy a montáže přímo u vás doma. Kuchyňské studio Gabon zároveň nabízí veškeré stavební úpravy, které s rekonstrukcí kuchyně souvisí.

Chcete-li se o kvalitě českých sektorových kuchyní přesvědčit hned, prohlédněte si fotogalerii na www.gabon.cz. Anebo se vydejte do brněnského showroomu!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.