Skleněné obklady do kuchyně: Stylový a velmi praktický prvek

Máte rádi změny? Pokud vás trápí, že vaše kuchyně nejde ruku v ruce s nejnovějšími trendy, máme pro vás dobrou zprávu. Nemusíte si pořizovat zbrusu novou kuchyňskou linku – stačí, když vyměníte stávající klasické obložení za skleněné obklady. Moderní prvek propůjčí vaší kuchyni nevšední vzhled a navodí jedinečnou atmosféru. Výhody skleněných obkladů spočívají také ve vysoké odolnosti proti poškození a ochraně stěny před vlhkostí. Bližší informace nám poskytli profesionálové ze sklenářství České Budějovice, kteří mají s realizací skleněného obložení dlouhodobé zkušenosti.

Skleněné obklady do kuchyně působí nevšedním dojmem. Jsou elegantní, luxusní, a přitom navozují tolik žádanou domáckou atmosféru. Sklo je v kuchyni jako doma a stejně dobře se uplatňujte také v koupelnách, okolí schodišť a na jiných extrémně namáhaných místech, kde působí vodní páry, vysoké teploty a další činitelé, kteří snižují životnost omítky. Sklo nabízí řešení pro každého, kdo vyžaduje vysoký hygienický standard a nechce riskovat šíření plísní a zápachu.

Na skleněné obklady do kuchyně je pěkný pohled. Každá hospodyňka zároveň ocení snadnou údržbu – plochu stačí vyčistit mokrým hadrem a běžným čistícím přípravkem. Sklo je odolné vůči vodě, teplotním výkyvům v okolí sporáku a neznehodnotí ho ani mastnota či jiné nečistoty. Díky kombinaci těchto vlastností je sklo jedním z nejpoužívanějších moderních materiálů.

Další velkou výhodou skleněných obkladů je variabilita provedení. Jsou dostupné v neuvěřitelném množství variant, takže si na své přijde opravdu každý. Stačí si vybrat vhodnou barevnou kombinaci, typ povrchu, tvar a velikost. Výsledek předčí vaše očekávání.

S výběrem skleněných obkladů, které budou vaší kuchyni slušet, vám rádi pomůžou odborníci ze sklenářství CB. Firma je na trhu od roku 1995 a zajišťuje komplexní sklenářské služby – mimo jiné také bezrámové zasklení.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.