Dovolenou si užijete i na zahradě. Stačí si pořídit komfortní zahradní nábytek!

Nabitý program vám nedovolí vyrazit na dovolenou? Nevadí, spoustu příjemných zážitků prožijete na své zahradě. Představte si, jak trávíte odpoledne v křišťálově čistém bazénu, popíjíte osvěžující drinky a navečer si s přáteli pochutnáváte na šťavnatém steaku a dalších grilovaných pochoutkách… Idylka může být ještě lepší, pokud si pořídíte komfortní posezení. Bez zahradního nábytku to zkrátka nebude nikdy ono a my vám prozradíme, jaké jsou vaše možnosti!

Když na zahradě kraluje dřevo

Potrpíte-li si na přírodní materiály, pravděpodobně se nakonec přikloníte k zahradnímu nábytku z masivního dřeva. Vypadá okázale, a navíc vydrží po mnoho let jako nový. V případě odpovídající údržby je téměř nesmrtelný.

K mání jsou klasické i cizokrajné dřeviny, z nichž je populární zejména teak. Exotické dřevo je jako stvořené pro dlouhodobější pobyt venku a navíc vypadá netradičně. Jedinou nevýhodou dřevěného zahradního nábytku je vyšší pořizovací cena oproti ostatním materiálům.

Pusťte ke slovu ratan

Drtivou většinu lidí napadne v souvislosti se zahradním nábytkem ratan. Ratanový nábytek vypadá senzačně a umělá verze se chlubí kombinací vysoké odolnosti a nízké ceny. K velkým výhodám ratanového nábytku patří komfort a moderní vzhled.

Údržba umělého ratanu je rychlá a naprosto jednoduchá. Ceny se pohybují proklatě nízko a v rámci výprodeje zahradního nábytku seženete celou sestavu za pár tisíc.

Je libo jiný materiál?

Dřevem a ratanem výčet materiálů, ze kterého se vyrábí zahradní nábytek, ani zdaleka nekončí. Potrpíte-li si na poněkud chladný kov, máte ho mít. Kovový zahradní nábytek vypadá neotřele a rozhodně se na vaší zahradě neztratí. Vyrábí se v množství designově různorodých variant, takže si stoprocentně vyberete set, který vás uspokojí po funkční i estetické stránce.

Ať už se nakonec rozhodnete pro zahradní nábytek ze dřeva, ratanu či kovu, poohlédněte se po něm u specializovaného prodejce Deokork. Najdete u něj bohatou nabídku kvalitního nábytku za skvělé ceny.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.