Dřevěný domek či chatka na zahradě nesmí chybět

Mít vlastní zahradu přináší spoustu výhod. Ale jestlipak její potenciál využíváte na maximum i vy? Doby, kdy se na zahrádky sloužily především k pěstování zeleniny a zahradničení jsou dávno ty tam. Dnes je využíváme především k relaxaci a proto stoupá popularita dřevěných zahradních domků. Využití těchto staveb je přitom velmi pestré. Mimo příjemného posezení v nich můžete uskladnit spoustu věcí. Dnešní článek jsme věnovali atraktivní nabídce slovenského výrobce J&J Profil s.r.o., který nabízí široké spektrum zahradních domků a chatek z vysoce kvalitního tatranského profilu.

Na nářadí i pro rekreaci

J&J Profil s.r.o. vyrábí drevené zahradné chatky a domečky v mnoha rozměrových variantách. V pestrém portfoliu najdete menší konstrukce, které jsou jako stvořené pro skladování zahradního příslušenství, nářadí i jiných věcí. Užitná plocha 4m² je pro tyto účely zcela dostačující. Zahradné domčeky na náradie na zahradě nezaberou více místa, než je bezpodmínečně nutné. V nabídce však najdete také rozměrné stavby, které lze využít co by rekreační objekt. Co byste řekli na dvoupodlažní obytnou chatu s až 60 mm širokými stěnami?

Špičkové vlastnosti kvalitního dřeva ze severského smrknu a borovice vás utvrdí o správném rozhodnutí. Tatranský profil – perodrážka je oboustranně pohledový a pyšní se dlouhou životností. A na přání lze vyhotovit terasová prkna a doplňky z červeného smrku.

Ať už jsou vaše přání jakéhokoliv charakteru, určitě si přijdete na své. V prvé řadě si ale ujasněte všechny podstatné požadavky a především účel využití. Zahradné domčeky se neliší pouze rozměry, ale také tvarem konstrukce, rozmístěním oken a dveří, zateplením, přítomností elektroinstalace a dalšími vlastnostmi. Nebudete-li si vědět rady, nevadí – odborníci z J&J profil poskytují bezplatné poradenství a rádi vám zdarma vyhotoví kalkulaci. Rozhodnutí bude na vás.

A nezapomeňte ani na děti

Kromě zahradních domků na nářadí, chatiček a chat, najdete v nabídce i oblíbené zahradní domečky pro děti. Co takhle udělat prckům radost a pořídit jim vlastní přístřeší, ve kterém budou rádi trávit čas? I děti potřebují zázemí a může to být právě zahradní domeček, kde se jim ho dostane. Velmi rády si hrají na nás dospělé, tak proč jim nedopřát vlastní bydlení? Uvidíte, že je již nebudete muset přemlouvat, aby trávily více času na čerstvém vzduchu. Vaše ratolesti se do svého zahradního domečku zamilují na první pohled a budou vás prosit, aby si v něm mohli ještě chvíli hrát.

Další informace a fotogalerii typových chatek a domečků najdete na www.kvalitny-tatranskyprofil.sk. J&J profil zároveň nabízí také další produkty z tatranského profilu – terasová prkna, ukončovací lišty a plotové laťky či hoblované desky.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.