Připravte se na letní párty za každého počasí

Těšíte se, až bude venku teplo, pozvete přátele a užijete si večerní grilování při západu slunce? Tento americký zvyk si oblíbila většina Čechů, kteří mají zahradu. Jenže ne pokaždé počasí přeje venkovní zábavě s dobrým jídlem a byla by opravdu škoda kvůli přeháňce celou akci rušit, když už je vše nakoupené a hosté pozvaní.

Někteří lidé jsou pro takové chvíle vybavení, mají postavené pergoly, dřevěné domky či zahradní altánky. Ale co když u vás na zahradě není na žádnou další stavbu místo a nechcete zbytečně utrácet?

Zastřešení zajistí zahradní párty stany

Na letní grilování, svatby, oslavy narozenin a podobné akce pořádané venku jsou jako dělané zahradní párty stany. Dají se za pár tisíc koupit či za pár stovek vypůjčit, postavit a na konci zase složit do malé tašky. V případě nůžkových variant je složení skutečně jednoduché a za pár minut jej zvládne každý laik. Jako řešení přeháňky jsou rozhodně dostačující, obzvlášť pokud si seženete i boční stěny. Vyrábí se v celé škále rozměrů, a tak se hodí opravdu na každou zahradu.

Párty stany nechrání pouze před deštěm

Stan by si měl zajistit každý, kdo chystá zahradní akci pro více lidí. Neslouží totiž pouze jako ochrana před deštěm, za horkého počasí je rovněž dobrým pomocníkem v boji proti slunci. Jestli nás čeká tak horké léto jako v předchozích dvou letech, máme se na co těšit. Úkryt před slunečními paprsky budou potřebovat lidé i nachystané pokrmy.

Až si budete vybírat svůj stan, myslete především na velikost, konstrukci (lepší je nůžkový), ale také vzhled. Zahradní párty stany se vyrábí v několika barvách (nejčastěji se setkáte s bílou) i tvarech. Mnohdy mají okna – ta jsou nezbytná, pokud toužíte po větším přístřešku s bočními stěnami. Svou roli hraje i odolnost. Opláštění bývá vyrobené z PVC, čím větší má gramáž, tím je to lepší.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.