Proč prožít léto ve vířivce?

Prožít léto ve vířivce je srovnatelné s odpočinkovou dovolenou u moře. Ve vířivce se budete cítit pohodlně a spokojeně. Je skvělou alternativou bazénů, její chod je tichý, můžete si v ní nastavit teplotu, která vám bude vyhovovat a její obsluha je velmi intuitivní a jednoduchá. Důvodů, proč prožít léto ve vířivce, je zkrátka mnoho.

Venkovní vířivky mohou být stylové a originální. Nejenže dokonale ozdobí vaši zahradu, pergolu nebo terasu, ale dokonce vám nabídnou mnoho benefitů, a to nejen pro vaše zdraví.

Možnost regulace teploty vody

Vířivka přináší velký benefit v možnosti regulaci teploty vody. Díky nastavitelné teplotě si můžete dopřát příjemnou relaxační koupel v jakémkoliv ročním období. Například, i když sněží.

Spokojenější život

Hydromasáž v kombinaci s teplou vodou zvyšuje hladinu endorfinu neboli hormonu štěstí. Pravidelný pobyt ve vířivce zlepšuje psychickou pohodu a kvalitu spánku. Lidé, kteří si pravidelně dopřávají koupel ve vířivce, jsou tak spokojenější.

Zdravotní benefity

Pracujete v kanceláři a často vás bolí záda? Trpíte bolestmi zad po denní práci na zahradě nebo sportovním výkonu? Vířivka dokonale prohřeje a uvolní vaše unavené svaly a značně tak omezí bolesti zad. Je vhodná také pro osoby trpící artrózou nebo bolestí kloubů. Výhody vířivých van si chválí i lidé, kteří se snaží zhubnout. Vířivka totiž stimuluje lymfatický systém a do jisté míry redukuje celulitidu.

Malé děti a starší osoby

Pokud budete vybírat tvar a model, který by měl být vhodný i pro malé děti, nebo seniory, nechte si poradit od profesionálů, ať nelitujete nepraktičnosti nebo nepohodlnosti z praktického užívání.

Vířivky Canadian Spa International®

Vířivky mají mnoho výhod. Proč si tedy léto neužít naplno? Například vířivé vany značky Canadian Spa International® jsou známé pro svou vysokou kvalitu a můžete se spolehnout, že vám nabídnou všechny výše zmíněné benefity. Navíc vířivky Canadian Spa International® jsou energeticky nenáročné, jejich obsluha i údržba jsou jednoduché, a každý pravděpodobně ocení tichý chod. Tyto vířivky můžete pořídit u výhradního prodejce SPA Studio s.r.o.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.