Co milujete na podkrovních bytech?

Podkrovní, nebo chcete-li půdní byty, představují tak trochu onu pověstnou třešinku na dortu ve světě bydlení. Mají své kouzlo. Zkosené zdi a dřevěné trámy propůjčují prostoru útulnost, dodávají na puncu originality. Střešní okno vám umožní pohled na noční oblohu z pohodlí postele. A to rozhodně není k zahození. Vybavit si půdní byt však nemusí být nijak jednoduché. Většinu nábytku si budete muset nechat vyrobit na míru právě kvůli zkoseným stěnám. Vhodné je také brát zřetel na dostatečné zateplení, abyste v létě netrpěli horkem sálajícím ze střechy, v zimě naopak neprotopili veškeré finanční prostředky. I střešní okna je třeba vybírat s rozmyslem, vkusně a účelně.

Investice do kvalitních střešních oken se vám bohatě vrátí

Věděli jste, že i střešní okna se mohou honosit označením nízkoenergetická? Ne všechna, samozřejmě. Výrobce oken Roto ale přesně taková nabízí. Pořiďte si okna s ochranou proti slunečním paprskům doplněná o tepelnou izolaci. A nebojte, jsou k mání v produktové třídě standard, takže jejich cena vám závratě nezpůsobí. Díky oknům Roto budete mít v pokojích příjemnou teplotu v letním období, v zimě vám pomohou uspořit nějakou tu korunku na energiích. Chcete-li však ještě trochu víc, pak svou pozornost zaměřte na okna ze skupiny „Meisterstück“. K jejich atributům patří ještě více energetické úspory prostřednictvím dvojitého izolačního skla, jenž si nezadá s kvalitou oken opatřených trojsklem. Akorát cena je nižší. A pokud si přejete, budou okna doplněna o alarm, případně o ochranu proti nechtěnému otevření.

Plastová, nebo dřevěná okna?

Plastová střešní okna se řadí k nejprodávanějším produktům. Upřednostňována jsou především kvůli rozumné pořizovací ceně a vlastnostem. Plast je totiž nenáročný na údržbu, vyniká dlouhou životností a svým vzhledem se hodí k moderním stavbám, přičemž nabízí i tepelnou a zvukovou izolaci. Milovníci tradičních materiálů však preferují dřevěná střešní okna. Dřevo propůjčí prostoru jistou hřejivost, elegantní vzhled. Není třeba se obávat snížené odolnosti materiálu. Dřevěná střešní okna Roto jsou vyráběna za pomocí nejmodernějších technologií, jejich odolnost je stejně fascinující jako u oken plastových. A víte co ještě? Na střešní okna Roto lze i čerpat dotace z programu Zelená úsporám. Získáte tak střešní okna prvotřídní kvality za báječnou cenu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.