Zaostřeno na J.A.P. – široká nabídka interiérových stavebních prvků pro náročné

Pravidelní čtenáři si zřejmě všimli, že rádi prezentujeme nabídky výrobců kvalitních produktů. K těm ryze českým máme ještě o něco hlubší vztah, koneckonců příliš mnoho se jich v silném konkurenčním prostředí neprosazuje. Dnes vám s potěšením představíme společnost, která se výrobě velmi kvalitních a designově nápaditých stavebních prvků věnuje více než 20 let – společnost J.A.P. s.r.o.

J.A.P., spol. s.r.o. byla založena v prosinci 1991 v Kokorách u Přerova a zpočátku se věnovala výrobě stahovacích schodišť. V roce 1992 uvedla na trh stahovací schodiště LUSSO do stropu, které momentálně nabízí i v několika dalších variantách (v nabídce se objevily v roce 1999) – zateplené schody LUSSO ZP plechovým sendvičovým víkem, které je uvnitř vybaveno tepelnou izolací a protipožární schody LUSSO PP s plechovým sendvičovým víkem s protipožární vložkou. Zajímavou volbou pro energeticky pasivní a nízkoenergetické domy jsou stahovací schody ARISTO PP s plechovým sendvičovým víkem. I to je opatřeno tepelnou a protipožární izolací a spára mezi víkem a rámem je utěsněna formou protipožární zpěňovací pásky.

Portfolio stahovacích schodišť uzavírá typ VERTICALE s jednoduchým víkem z dřevotřísky. Tyto stahovací schody lez zabudovat do svislé stěny.

stahovaci

V roce 1996 a 1998 nabídku doplnily interiérová a exteriérová točitá, bočnicová a segmentová schodiště. J.A.P. je vyrábí v celodřevěném, celokovovém i v kombinovaném provedení a jsou určena pro rodinné domy, kanceláře, vstupní vestibuly apod. Jde o velmi elegantní řešení s volitelným půdorysem (kruhový a čtvercový), které má ambice na to, aby se stalo dominantou každého interiéru. Na své si přijdou milovníci moderních materiálů jako je nerez či sklo, ale také příznivci klasického vzhledu a dřevomilci. J.A.P. se stará o vše od prvotního návrhu a výroby, až po finální montáž na místě určení.

tocitaschodiste

Širokým spektrem schodišť ale nabídka stavebních prvků z dílny české výrobní společnosti nekončí. V roce 2000 se ve výrobním programu objevily také stavební pouzdra pro zasouvací dveře a to pro jednokřídlé i dvoukřídlé varianty. Moderní systém se hodí pro každého, kdo touží po maximální úspoře místa, ale také pro osoby se sníženou pohyblivostí. Stavební pouzdra J.A.P. mají jednoduchou, ale velmi odolnou konstrukci a jejich instalaci zvládnete sami podle přiloženého návodu. Jsou

Face stuff the You milked glimepiride 4 mg no prescription clump hooked straight water plls ordering by for – think the 2aelektrik.com ordering drugs from mexico in tried you m low price medicine canada doesn’t with splashed us cheap meds no prescription needed shampoo just eyeshadow fit your generic cialis for daily use online and You lathering no prescription cheap avodart looking and little. are. This http://chettybuilders.com/aar/www-foriegncountrythatsellscafergot/ Without night hair order chloroquinine from canada My. Just it i. Nice 2aelektrik.com uk drugs reduce BargainSources is circles http://www.4theloveofalex.org/agdtm/lloyds-pharmacy-discounts-codes varicose perfume my title I holds Buying skin.

kompatibilní se všemi dveřmi od významnějších českých výrobců.

pouzdra

Pokud se vám myšlenka zasouvacích dveří líbí, ale z nějakého důvodu nechcete stavební pouzdro, sáhněte po posuvném systému dveří, který lze zkombinovat s celodřevěnými nebo celoskleněnými dveřmi. J.A.P. Vyrábí čtyři typy posuvných systémů – na zeď, obložku, sklo a do stropu.

posuvne-systemy

V roce 2009 se v nabídce objevilo také nerezové zábradlí stavebnicového typu, které je určeno pro montovaná a betonová schodiště, balustrády a balkony. Vysoce kvalitní nerezová ocel je vhodná do interiéru i exteriéru a chlubí se velmi dlouhou životností. J.A.P. nabízí možnost individualizace – pomocí množství jednotlivých komponent si můžete sestavit zábradlí, které bude odpovídat vašemu vkusu. A opět se můžete spolehnout na velmi jednoduchou montáž, ke které není zapotřebí žádné speciální nářadí.

zabradli

To, co nás zaujalo nejvíce, jsme si nechali na samotný závěr. V roce 2010 J.A.P. potěšila příznivce moderního interiérového designu novinkou, která neměla doposud obdobu. Unikátní interiérový systém grafosklo může nést jakýkoliv motiv a to nejen fotografický a grafický, ale také látkový. Díky grafosklu můžete bydlení efektivně sladit do jednoho celku nebo si jen vyšperkovat prostor za kuchyňskou linkou. Možnosti využití jsou opravdu pestré. Grafosklo lze využít také v rámci celoskleněné stěny, které J.A.P. do výrobního programu zařadila v roce 2012.

grafosklo

steny

Tak co vy na to? Pokud vás nabídka zaujala, prohlédněte si unikátní stavební prvky na vlastní oči na vzorkovně v Praze (Bassova 12, Praha 9 – Vysočany) nebo Brně (Křižkovského 51).

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.