Nenechte si pokazit zahradní akci rozmary počasí a pořiďte si party stan

Příchod jara bychom měli oslavit ve velkém stylu. A znáte něco velkolepějšího než zahradní párty? Grilování, popíjení oblíbených nápojů a klevetění s přáteli. Ale také nečekaná průtrž mračen, nepříjemný boční vítr nebo příliš intenzivní sluníčko. Nechceme malovat čerta na zeď, nicméně byste neměli zapomínat na vrtkavost počasí a zajistit poklidný a ničím nerušený průběh akce. Ptáte se jak? Pořiďte si party stan!

Jak vybrat party stan?

Současná nabídka party stanů je velmi široká a jednotlivé typy konstrukcí se liší nejen velikostí, ale také způsobem využití. Nechcete-li při výběru party stanu udělat chybu a naopak vyžadujete, aby vybraný typ splnil všechna vaše očekávání, řiďte se následujícími radami. Prozradíme vám jak vybrat party stan a na co se při hledání vhodné varianty zaměřit.

V prvé řadě si musíte odpovědět na několik důležitých otázek:

Jakmile si odpovíte na výše uvedené otázky, budete mít představu, jak by měl budoucí přístřešek vypadat.

Party stan 2

Party stany podle velikosti

Party stan jsou k mání v nejrůznějších velikostních provedeních, viz nabídka na www.t-zbozi.cz, kde jsme objevili malé párty stany s rozměry od 3 x 3 m až po konstrukce 6 x 12 m, které vám udělají skvělou službu i v případě velké oslavy. Barvu si můžete vybrat podle svého vkusu a kromě klasické bílé a zelené, jsou k mání také trendy odstíny v podobě modré, vínové, červené, oranžové nebo černé.

Nůžková, nebo klasická konstrukce?

Některé konstrukce se vyrábí v takzvaném nůžkovém provedení. Pro nůžkové party stany je typická rychlá a pohodlná instalace a dobrá skladovatelnost. Tyto typy stanů se obvykle vyrábí z hliníkových profilů, které jsou velmi lehké a odolné. Nůžkový stan oceníte především v případě, že si ho čas od času vezmete s sebou i mimo zahradu a vyžadujete maximálně pohodlnou manipulaci. Musíte však počítat s vyšší cenou než v případě klasických party stanů.

Příslušenství, bez kterého se (ne)obejdete

Na www.t-zbozi.cz nechybí ani pestré spektrum příslušenství v podobě bočních stěn s okny a bez oken, náhradních střech či LED osvětlení. Volba je na vás a vašich individuálních potřebách. V každém případě se můžete spolehnout na kvalitní materiály a rychlou dodací lhůtu (vše je skladem a stan budete mít do dvou dnů doma). Užijte si svou první letošní zahradní akci a dejte nám vědět, jak dopadla!

Party stan 3

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *