Dotykové vypínače Livolo snoubí elegantní design a moderní technologie

Fajnšmekři a milovníci luxusních detailů pozor. Ulovili jsme pro vás další luxusní kousek, který by ve vašem milovaném domově rozhodně neměl chybět. Potrpíte-li si na hi-tech zařízení a vítáte-li s otevřenou náručí moderní technologie, chopte se šroubováku a odmontujte ze stěn všechny vypínače. Definitivně jim odzvonilo a na jejich místo přichází Livolo – vypínače, které jsou postaveny na dotykové technologii!

Trvalo vám, než jste si osvojili dotykové ovládání svého chytrého telefonu? Nyní byste si zase dlouho zvykali na klasickou klávesnici. Jenže na dotykové vypínače Livolo si zvykat nemusíte – ovládání je naprosto komfortní a každý dotyk ve vás vyvolá emoce.

Budiž světlo! Anebo tma?

Doby, kdy jediným rozdílem mezi vypínači byla barva, jsou naštěstí nadobro pryč. Dotykové vypínače Livolo se chlubí designem, který je propracovaný do posledního detailu. Můžete si vybrat z širokého spektra modelů přesně takový, který bude v naprosté harmonii s ostatními interiérovými prvky. Ať už však sáhnete po kterémkoliv modelu, spolehněte se na to, že se stane středem pozornosti a každý se ho bude chtít alespoň jednou dotknout…

Livolo umí to, o čem obyčejné vypínače jen sní

Dotykové vypínače Livolo jsou jako malý šperk, který celou místnost rozzáří. Dokonalý vzhled však není jediný argument, proč vymontovat stávající vypínače. Dalším důvodem je bezpečnost a „vychytané funkce“. Manipulace je mnohem bezpečnější než v případě klasických vypínačům, protože nepřijdete do přímého styku s mechanickými kontakty. A co se týče zmíněných funkcí, líbilo by se vám, kdyby jste mohli regulovat intenzitu osvětlení a ovládat všechny světla v domě z pohodlí svého křesla? Díky Livolu si budete užívat rozsvěcování a zhasínání naplno…

Krásné, kvalitní a naprosto bezpečné

Dotykové vypínače Livolo se sice vyrábí v Číně, nicméně jejich kvalita je prvotřídní. Samozřejmostí jsou všechny nezbytné certifikace pro provoz v EU (CE, ROHs). Jistě vás potěší i to, že snesou velmi vlhké prostředí a to až do 95% RH (např. v koupelně). Snesou cca 100 000 cyklů, což znamená, že vydrží v provozu až několik desítek let.

Pokud vás moderní technologie nadchla stejně jako nás, prohlédněte si nabídku vypínačů Livolo u výhradního dodavatele pro ČR na www.touchswitch.cz.

Dotykové vypínače 2

Dotykové vypínače

Livolo

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.