Sekání trávy je nuda. Se zahradním traktorem od Hondy naopak zážitek!

A je to tady. Oficiálně začal podzim a my si můžeme oddechnout. Odbudeme si povinnou podzimní údržbu zahrady a na několik dlouhých měsíců budeme mít klid. Taky se nemůžete dočkat, až naposledy posekáte trávník? Jenomže na jaře tráva opět vyraší a z úhledně posekaného trávníku se v mžiku stane džungle. Běhání za sekačkou, byť s pojezdem a velkým sběrným košem, nepatří mezi oblíbené činnosti, nicméně jeden „malý“ pomocník by mohl váš vztah k sekání změnit. Nikdy jste si nepohrávali s myšlenkou na vlastní zahradní traktůrek? A co teprve, kdyby hrdě nesl logo Honda?

Zahradní traktory značky Honda jsme si nevybrali náhodou. Již dlouhodobě patří k tomu nejlepšímu, co je v daném segmentu k mání. Ale vše pěkně popořádku.

hondaHonda se aktuálně chlubí pořádně našlapanými modely, které nabízí ve dvou modelových řadách – standard a premium. Traktůrkům pod kapotou tepou vzduchem chlazené 4-taktní dvouválce s rozvodem OHC nebo OHV. Výkon od 15 do 20 koňských sil je zárukou senzačního svezení. Zahradní traktory řady standard mají mechanickou a prémiové stroje hydrostatickou převodovku. Záběr nožů u „standardů“ je od 92 do 102 cm, u traktorů premium pak od 102 do 122 cm. Objem sběrných košů pak od 280 do 360 l. Pořídíte-li si stroj z řady premium, budete se těšit z turbosacího efektu, díky kterému je maximálně využita kapacita sběrného koše.

Navzdory výkonu jsou motory velmi kultivované a jejich chod je tichý. Ekologicky smýšlející uživatele potěší i zanedbatelné emise a nízká spotřeba. Za zmínku stojí i spousta bezpečnostních prvků (Honda odjakživa kladla důraz na bezpečnost), přehledná přístrojová deska (až 8 LED diod, které informují o stavu paliva apod.) a velmi snadná manipulace a údržba.

A co je nejlepší? Rozhodnete-li se pro zahradní traktor Honda, budete se na něm prohánět po celý rok. Můžete k němu připojit zametací kartáč, vlečný vertikulátor, posypový vozík, drtič zemního odpadu nebo sněhovou radlici. Tak co vy na to – nadělíte si ho pod stromeček?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.