Výjimečné postele Le Chomat jako z pohádky

Není nic hezčího než po dlouhém a náročném dni konečně ulehnout do pohodlné postele a oddat se říši spánku. Ne všechna lůžka ovšem nabízí stejný komfort. Některá lákají k odpočinku už od pohledu, což je rozhodně případ postelí značky Le Chomat.

Pokud toužíte usínat jako princezna či princ na zámku, zpozorněte. Výrobce Le Chomat s dlouholetou tradicí vyrábí něco, co by se vám určitě mohlo líbit. Jejich postele povýší každou ložnici na luxusní sídlo.

Postele na míru s tradicí z 18. století

Za těmito překrásnými lůžky, která by vám mohla z fleku závidět kdejaká princezna, stojí francouzská rodina Chomat. S výrobou postelí začali už v 18. století, původně ve Francouzském středohoří.

Jeden z nich před 1. světovou válkou odešel do Čech a chtěl tady řemeslo dále rozvíjet. Během obou válek se sice vzhledem k nejisté situaci výroba držela v ústraní, ale na konci 90. let minulého století byla znovu obnovena. V úctě k předkům, kteří řemeslo prováděli s opravdovou láskou, rodinná tradice nadále pokračuje a stále si drží svou výbornou pověst.

Materiály vyjadřují lásku k přírodě

K výrobě postelí Le Chomat jsou používány suroviny s ohledem na přírodu. Využívají se koňské žíně, přírodní kaučuk a jako povrchový materiál speciální česaná bavlna, díky níž jsou postele tak jemné. U luxusních řad Gold a Platinum pak měkkost a jemnost zajišťuje vlna alpaka, řada Silver je obohacena o kašmír. Hřejivost a v létě zase chlazení způsobuje 100% přírodní len vhodný i pro alergiky. A konstrukce? Rám a čelo jsou vyrobené z vysokohorského smrku.

Důraz je kladen na každý detail

Každá postel je vyráběná na zakázku, není tedy problém si určit vlastní rozměry či speciality, který nikdo jiný nebude mít. Můžete si zvolit barvy, látky, tvary a výsledkem pak bude dílo, z něhož budete mít mnohonásobně větší radost. Díky tomu, že se stanete součástí procesu totiž zvěčníte svou osobitost.

Ale dost už bylo prázdných slov, však se podívejte sami na www.lechomat.cz. Z fotografií vše výše popsané uvidíte nejlépe.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.