Úspora LED žárovek není jediným důvodem, proč si je pořídit

Kdo šetří, má za tři, což v případě některých moderních technologií platí dvojnásob. Pokud vás trápí vysoké výdaje za elektřinu, můžete spojit příjemné s užitečným a vyměnit své stávající zastaralé světelné zdroje za LED osvětlení. Nezanedbatelná finanční úspora však představuje pouze jednu z mnoha výhod – mezi ty další patří vysoká estetická hodnota, odolnost a velmi dlouhá životnost. A zatímco v minulosti odrazovala zájemce o „ledky“ vyšší pořizovací cena, dnes seženete kvalitní produkty velmi levně. Návratnost investice je díky tomu výrazně kratší.

Pestrá nabídka LED osvětlení uspokojí každého

LED osvětlení se velmi rychle dostává do popředí a postupně méně efektivní zdroje světla. Ať už bydlíte v bytě nebo rodinném domě, z pestré nabídky zdrojů si stoprocentně vyberete vhodné řešení – diody se využívají k výrobě žárovek, zářivek, panelů a v neposlední řadě také moderních podhledových světel. Velmi populární jsou také voděodolné LED pásky.

LED svítidla mají obecně vynikající vlastnosti, nicméně v praxi záleží na konkrétní značce. Podezřele levným výrobkům od neznámých výrobců se raději vyhněte a vsaďte na prověřenou kvalitu renomovaných producentů jako například PHILIPS.

Nakupujte LED žárovky PHILIPS levně od oficiálního partnera

Nechcete-li se při výběru vhodného osvětlení „spálit“, nakupujte od odborníků a nechte si od nich poradit. V souvislosti se značkou PHILIPS nelze nedoporučit společnost LED LINE s.r.o., která je přímým dovozcem a zároveň oficiálním partnerem.

V případě LED LINE však nejde jen o nízké ceny, ale také o pohodlný nákup online a velmi pestrý výběr zdrojů. Společnost se na trhu pohybuje od roku 1994, kdy se začala zabývat realizacemi návrhů osvětlení.

Sortiment čítá LED žárovky 230 V (patice E14, E27, GU10, G9), LED žárovky 12 V (patice G4, GU 5,4, AR 111 pro patici G53), široké spektrum LED pásek (jednobarevné, voděodolné, RGB) a profilů, venkovní LED reflektory, podhledová svítidla, zápustná orientační svítidla, LED zářivky, ale také speciální žárovky, napájecí zdroje, ovládání a příslušenství.

Nakupovat můžete na www.ledline.cz, kde najdete také praktickou poradnu s výběrem a instalací LED a přípojení LED pásku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.