Trendy roku 2015: Interiéru dominuje sklo

Rádi byste drželi krok se současnými trendy? V tom případě vsaďte na přírodní materiály, které jsou momentálně „v kurzu“. Dřevo, bambus, kámen… Jenomže co když vám tento styl nesedí a preferujete minimalismus a čisté linie? Pak vám nezbude, než vpustit do svého bydlení sklo. Skleněné prvky jsou nadčasové a zároveň se snesou s ostatními materiály. A abychom vám demonstrovali, co se v současné době těší největší popularitě, zaměříme se na komplexní sortiment skleněných výrobků renomovaného sklenářství B&P Glass.

V prvé řadě zahoďte všechny předsudky, které vůči sklu a jeho využití v interiéru máte. Dnešní výrobky nejsou křehké, jednotvárné a nepoužitelné, jak tomu bylo v minulých dekádách. Sklo naopak dominuje a vyrábí se z něj všechno možné.

Co takhle zaměnit nudné obklady za vaší kuchyňskou linkou nebo v koupelně za lakované skleněné obklady v libovolném odstínu palety RAL? Tloušťka 4 – 6 mm zaručuje vysokou odolnost a za zmínku stojí také snadná údržba a antialergenní charakter.

skleneny_obklad

Vyhledávanou alternativou budiž grafosklo neboli fotosklo. Min. 6 mm kalené bezpečnostní sklo je zhruba 7 x pevnější než klasické sklo a bez problému odolá přímému nárazu i poškrábání. U B&P Glass dostanete na výběr z více jak 270 atraktivních motivů, případně si na grafosklo necháte natisknout vlastní fotografii/obrázek.

grafosklo

Obklady a fotoskly ovšem seznam skleněným prvků teprve začíná. Z těch menších jsou oblíbené skleněné police, zrcadla a pracovní desky. Rozhodnete-li se sklo povýšit na dominantní prvek, nepřehlédněte posuvné a otočné skleněné dveře, skleněné stěny, markýzy a zábradlí. A máte-li v plánu rekonstrukci koupelny, pravděpodobně by ji slušel skleněný sprchový kout.

sklenene-sklo-nerez-zabradli

Fotografie vydají za tisíce slov, takže pokud vás sklo v interiéru zaujalo, pokochejte se galerií realizovaných prací na www.bpglass.cz. Sklenářství B&P Glass má s výrobou dlouholeté zkušenosti a zajišťuje kompletní servis – od počáteční projekce a montáže, až po pozáruční servis. Samozřejmostí je rychlost, kvalita a široké spektrum produktů – na své si přijdou zájemci o cenově dostupné řešení i nejnáročnější klienti.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.