Praktické tipy, které vám přijdou vhod při výběru nového nábytku

Rozhodli jste se pro pár změn v domácnosti nebo rovnou pro kompletní obměnu nábytku? V tom případě si při při výběru nepočínejte ukvapeně a snažte se držet následujících doporučení. Seznámíte vás s nejčastějšími chybami, kterých se lidé při výběru nábytku dopouští. Ačkoliv možná některé z tipů shledáte jako banální, opakování je matka moudrosti a jeden nikdy neví, na jakou maličkost zapomene…

Jak vybrat dětskou postel?

Chcete-li, aby vaše děti spokojeně usínaly, zaměřte se kvalitu zpracování a design. Kvalitní dětské postele jsou stabilní, nevržou a zároveň je na ně radost pohledět. Především kluci ocení nápadité postele stylizované do podoby automobilu či vesmírné lodi. Dívky zase postel se zvířecími nebo pohádkovými motivy. A pozor – sáhnete-li po modelu s úložným prostorem, rozhodně neprohloupíte. V dětském pokoji se hodí každý centimetr navíc!

Jak vybrat sedací soupravu?

Sedací souprava je středobodem každého obývacího pokoje. Musí poskytovat adekvátní pohodlí, reprezentovat a v neposlední řadě nepřekážet. To znamená, že při výběru zohledněte dispozice místnosti a sáhněte po sedačce, která nezabere většinu plochy místnosti. Jistě nebude od věci ani snadná údržba – v tomto ohledu jsou jasným favoritem sedací soupravy z kůže.

Jak vybrat obývací stěnu?

Na závěr zavítáme opět do obývacího pokoje, ve kterém by kromě sedačky neměla chybět ani obývací stěna. Vhodně zvolený nábytek dokáže hotové divy a sladíte-li svou obývací stěnu s ostatními prvky, výsledek vás mile překvapí. Do menších místností je vhodný krátký televizní stolek, který nezabere tolik místa jako soustava skříněk a poliček.

A co dál? Hledáte-li inspiraci, poohlédněte se po ní na www.katalognabytek.cz. V online katalogu najdete desítky tisíc druhů zboží za skvělé ceny.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.