Luxusní dětská kuchyňka Step2: Jeden z nejlešpích dárků (nejen) pod stromeček

Blíží se Vánoce, čas splněných přání, na který se těší především děti. Pokud máte doma školkou povinné ratolesti, prozradíme vám perfektní tip na dárek, který zaručeně nezklame. Děvčátka a chlapci v předškolním věku začínají pošilhávat po dospěláckých aktivitách. Napodobují své rodiče a mají ohromnou radost, když si alespoň na chvilku připadají dospěle. Pokud máte pocit, že se vaše děti až příliš často motají v kuchyni a chtějí vám pomoct s přípravou jídla, překvapte je vlastní dětskou kuchyňkou!

Možná vás to překvapí, ale dětská kuchyňka patří k nejoblíbenějším hračkám dětí ve věku od 3 do 7 let. V žádném případě nejde o módní dárek, který děti zanedlouho odloží. Naopak se budete divit, kolik času ve své kuchyňce stráví. Těžit z toho budete i vy – budete mít svou kuchyni jenom pro sebe a minimalizujete riziko, že se dítě v nestřeženém okamžiku poraní nebo něco rozbije.

Dětské kuchyňky mají rády malé hospodyně i kuchaři. No a pokud svým dětem darujete kvalitní hračky, které jsou na první pohled k nerozeznání od skutečné kuchyně a spotřebičů, rozhodně nešlápnete vedle.

K tomu nejlepšímu, co je na českém trhu k mání, patří dětské kuchyňky značky Step2. Tradiční americký výrobce dělá radost dětem ve více než 70ti zemích na celém světě a u nás hračky seženete v e-shopu českého prodejce StepTwo na www.steptwo.cz.

Dětské kuchyňky značky Step2 jsou k mání v mnoha variantách, které se liší úrovní výbavy. Ty nejlepší modely jsou maximálně realistické a disponují funkcemi jako skutečná kuchyň. Kuchyňka Lifestyle Dream má ovládání mikrovlnky a trouby, elektronickou plotýnku na varné desce, telefon a světlo. Pracovní deska má žulový dekor a nechybí ani dřez s kohoutkem, dekorativní polička na talíře a obrovské množství příslušenství.

kuchynka-step2

Tak na co ještě čekáte? Pořiďte svým dětem kuchyňku, která se stane ozdobou jejich pokojíčku!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.