Párty stan: Kladivo na vrtkavé počasí

Rozhodli jste se pro uspořádání nezapomenutelné zahradní párty? Chcete-li, aby akce dopadla na jedničku s hvězdičkou, připravte se na nečekanou změnu počasí. Matka příroda bývá zlomyslná a čas od času naservíruje blankytné nebe bez mráčku jen „naoko“. A není ni horšího, než když deštěm zalitá jídelní tabule a promočení hosté, kteří se nemají kam schovat. Prevence je přitom snadná – stačí vše schovat pod připravení párty stany. Ty vás ochrání i před opačným extrémem v podobě ostrých slunečních paprsků. Co si však počít v případě, když nemáte dostatečně prostorný přístřešek? Obraťte se na půjčovnu, která nabízí pronájem párty stanu!

Párty stan je neocenitelný pomocník pořadatelů akcí všeho druhu. Ať už jde o skromnější grilovačku s nejbližšími přáteli nebo pompézní oslavu jubilea či firemní sešlost, bude se vám hodit, Zaměřili jsme se na nabídku společnosti AZrent, která se pronájmem párty stanů a zajišťováním souvisejících služeb zabývá dlouhodobě. Renomovaná firma zvládá i base camp pro filmové štáby a velké firemní akce.

Pro menší zahradní události jsou jako stvořené párty stany nůžkové konstrukce. Modely Easy-up nabízí snadnou a velmi rychlou instalaci, kterou zvládnete i bez předchozích zkušeností. Vyberte si z dvou rozměrových variant (3 x 3 a 6 x 3 m) a v případě potřeby propojte více konstrukcí mezi sebou. Jedná se o cenově dostupné řešení, která vás zaručeně nezklame.

party-stan

AZrent vás nenechá na holičkách ani v souvislosti s velkou akcí. Půjčuje také trubkové stany, které se v praxi využívají jako venkovní společenské místnosti, zastřešení kuchyně, prodejní stánky i dočasné sklady. Montáž trubkových stanů je náročnější, ale ani s tím si nemusíte dělat vrásky – o vše se postarají montéři z půjčovny.

Půjčovna párty stanů AZrent nabízí komplexní služby a můžete se na ni obrátit také ohledně zapůjčení veškerých doplňků a příslušenství. Neobejdete-li se bez popelníků, stojanů na odpadkové pytle, osvětlení, závažových desek a dalších prvků, můžete si je vypůjčit společně se stanem. V nabídce nechybí ani párty nábytek, grily, pivní sety a venkovní topidla.

Pokud vás pronájem párty stanů zaujal, přečtěte si podrobnosti na www.azrent.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.