Úrokové sazby hypoték jsou stále skandálně nízké. Nepropásněte svou šanci!

Pohráváte si s myšlenkou na nové bydlení? Na vlastní byt nebo dům? Pokud nemáte bokem adekvátní sumu, nezbude vám, než se poohlédnout po vhodném financování. A my pro vás máme dobrou zprávu. Podle ČNB budou úrokové sazby bank nízké až do příštího léta. A aby toho nebylo málo, jistě vás potěší i skutečnost, že banky jsou ochotné smlouvat.

Kdo smlouvá, ušetří

S bankami je to podobné jako s mobilními operátory. Již poměrně dlouho bojují o každého nového klienta a jsou ochotny vyjít vstříc. Nebojte se s nimi smlouvat a odkažte na konkurenci, která nabízí výhodnější podmínky. Ze sazebníků, které se na první pohled zdají pevné a neměnné, si nic nedělejte. Buďte tvrdí a stoprocentně se vám podaří vyjednat nižší úrokovou sazbu.

Úrokové sazby hypoték vydrží v aktuálním stavu ještě necelý rok. Vzhledem k rostoucím cenám nemovitostí však není na co čekat. V atraktivních lokalitách jdou ceny nahoru poměrně rychle a předpokládá se, že budou následovat i nemovitosti v méně žádaných oblastech. Pořídíte-li si nové bydlení již nyní, cena vaší investice poroste. Úrokovou sazbu hypotéky si přitom můžete zafixovat na současné úrovni.

Kdo se obrátí na odborníky, ušetří ještě více

A jak se dopracovat k té opravdu nejvýhodnější hypotéce? Obraťte se na renomovanou makléřskou společnost GEPARD FINANCE, která jako jedna z mála spolupracuje se všemi českými hypotéčními bankami. Díky svému postavení a velkému objemu sjednaných úvěrů vám zajistí mnohem výhodnější podmínky, než kdybyste s bankou jednali přímo.

Spolupráce s makléřem se vyplatí. Ušetříte nejen spoustu peněz, ale také čas. Společnost GEPARD FINANCE realizuje v průměru jednu hypotéku za hodinu a již pomohla více než 30 tisícům klientů. Službu nejvýhodnější hypotéky poskytuje již osmým rokem a vy si o ní můžete přečíst více na www.gpf.cz. Možná vám to bude znít jako klišé, ale ideální doba na hypotéční úvěr je právě… teď!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.