Úrokové sazby hypoték jsou stále skandálně nízké. Nepropásněte svou šanci!

Pohráváte si s myšlenkou na nové bydlení? Na vlastní byt nebo dům? Pokud nemáte bokem adekvátní sumu, nezbude vám, než se poohlédnout po vhodném financování. A my pro vás máme dobrou zprávu. Podle ČNB budou úrokové sazby bank nízké až do příštího léta. A aby toho nebylo málo, jistě vás potěší i skutečnost, že banky jsou ochotné smlouvat.

Kdo smlouvá, ušetří

S bankami je to podobné jako s mobilními operátory. Již poměrně dlouho bojují o každého nového klienta a jsou ochotny vyjít vstříc. Nebojte se s nimi smlouvat a odkažte na konkurenci, která nabízí výhodnější podmínky. Ze sazebníků, které se na první pohled zdají pevné a neměnné, si nic nedělejte. Buďte tvrdí a stoprocentně se vám podaří vyjednat nižší úrokovou sazbu.

Úrokové sazby hypoték vydrží v aktuálním stavu ještě necelý rok. Vzhledem k rostoucím cenám nemovitostí však není na co čekat. V atraktivních lokalitách jdou ceny nahoru poměrně rychle a předpokládá se, že budou následovat i nemovitosti v méně žádaných oblastech. Pořídíte-li si nové bydlení již nyní, cena vaší investice poroste. Úrokovou sazbu hypotéky si přitom můžete zafixovat na současné úrovni.

Kdo se obrátí na odborníky, ušetří ještě více

A jak se dopracovat k té opravdu nejvýhodnější hypotéce? Obraťte se na renomovanou makléřskou společnost GEPARD FINANCE, která jako jedna z mála spolupracuje se všemi českými hypotéčními bankami. Díky svému postavení a velkému objemu sjednaných úvěrů vám zajistí mnohem výhodnější podmínky, než kdybyste s bankou jednali přímo.

Spolupráce s makléřem se vyplatí. Ušetříte nejen spoustu peněz, ale také čas. Společnost GEPARD FINANCE realizuje v průměru jednu hypotéku za hodinu a již pomohla více než 30 tisícům klientů. Službu nejvýhodnější hypotéky poskytuje již osmým rokem a vy si o ní můžete přečíst více na www.gpf.cz. Možná vám to bude znít jako klišé, ale ideální doba na hypotéční úvěr je právě… teď!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *