Spolupráce s renomovanou realitní kanceláří vám ušetří spoustu času

Pohráváte si s myšlenkou na změnu bydliště? Proč ne – pokud vás na stávající a adrese nic nedrží, vydejte se vstříc novým zážitkům do nového bytu nebo domu. Ještě předtím, než si začnete balit své věci, ale budete muset vyřešit zcela zásadní otázku. Čeká vás proces prodeje stávajícího bydlení a hledání nového. Máte za to, že to zvládnete sami, bez realitky? Neradi bychom vás podceňovali, ale bez předchozích zkušeností se může celá událost nepříjemně protáhnout. V horším případě si přivodíte nepříjemnosti související s právní stránkou věci.

Nákup a prodej nemovitostí bez realitky je „in“. Média často prezentují makléře jako někoho, kdo se na svých klientech pouze přiživuje. Aneb proč platit provizi za něco, co zvládnete sami? Zeptejte se však sami sebe, zda na to opravdu stačíte. Nespolupracujete snad s odborníky i v jiných věcech? S porouchaným autem také zamíříte do servisu…

Je třeba oddělit zrno od plev a vybrat si kvalitní makléře

Zásadní problém tkví v tom, že na realitním trhu operuje stále více společností. A v nepřeberném množství realitek je spousta společností, které skutečně nepracují v zájmu svých klientů. Jenomže podobně je to i ve všech ostatních oborech. Obrátíte-li se na renomovanou realitní kancelář, rozhodně nebudete litovat. Naopak vše proběhne hladce a vy budete bydlet rychleji.

Vsaďte na značku, kterou zná každý

Příkladem budiž jedna z nejznámějších realitních kanceláří na světě – Century 21. Značku zřejmě znáte i přesto, že jste s ní ještě nespolupracovali. Aby taky ne, když je na trhu již od roku 1971 a disponuje cca 8 000 pobočkami na celém světě. Kvalifikovaní makléři z Century 21 jsou samozřejmě k dispozici také českým klientům.

Makléř vám pomůže s prodejem stávající nemovitosti a stejně tak vám doporučí nové bydlení. Realitní kancelář zajistí vše od nafocení vašeho domu nebo bytu až po samotný prodej. A to i po právní stránce, na které spousta lidí „ztroskotává“. Budete mít jistotu, že jsou veškeré smlouvy v pořádku a předejdete případným problémům.

Shrnuto a podtrženo, dobře zvolená realitní kancelář vám ušetří spoustu času a starostí. V případě Century 21 se dokonce nebudete muset starat ani o stěhování. Realitka totiž nabízí vše pod jednou střechou.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.