Tipy na domácí projekty z hliníkových profilů. Co si z nich vyrobíte vy?

Hliník se vyznačuje skvělými vlastnostmi. Je odolný, lehký a robustní. Pomocí hliníkových profilů se tak můžete pustit do celé řady projektů pro vaši domácnost. A nemusíte si postavit jen venkovní voliéru či ptačí klec. Připravili jsme si pro vás další užitečné tipy.

Skvěle řešený úložný prostor

Každý z nás má nějakou komůrku, kde uskladňuje věci, které nemusí být zrovna na očích. Možná máte sklep, komoru, nebo třeba samostatnou místnost pro ukládání věcí. Po dokonalém vytřízení všeho potřebného se dejte do práce. Pomocí hliníkových profilů vytvořte praktické police, které následně zavěsíte na zeď. Budete tak mít přehled o všem, co se ve vaší domácnosti nachází. Police jsou odolné a dobře se udržují.

Nábytek na terasu

Hliníkové profily jsou dobrým základem pro vlastní nábytek na vaši terasu. Vytvořte si stůl i židle, které odolají povětrnostním podmínkám. Co byste řekli pohodlné lavici, nebo třeba houpačce? Vše si můžete vytvořit zcela sami. Stačí vám k tomu pár kousků profilů, spojovací materiál a dobrá nálada. Už se těšíte na výsledek svého snažení?

Žebřík na květiny

Je zákoutí některé z vašich místností prázdné? Vyjímal by se tam krásný kout s květinami? Sestavte si z hliníkových profilů krásný a stylový žebřík na květiny. Budete doma nebo na balkóně pěstovat zdravé bylinky, nebo si prostor zkrášlíte třeba orchidejemi? Vsadit můžete i na stále oblíbenější zamiokulkas, jehož pěstování je naprosto nenáročné. Žebřík na květiny můžete v letních měsících umístit také ven, hliník totiž nepodléhá korozi.

Jaký projekt si zvolíte pro váš domov? Budete tvořit praktický úložný prostor pro vaše komory, garáže nebo sklep? Nebo se pustíte do tvorby vlastního nábytku na míru? Dobře uděláte i v případě, že se rozhodnete svůj příbytek zkrášlit květinami. Praktický žebřík je krásný a umožní vám pěstovat několik květin ve více patrech nad sebou.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.