Jak ušetřit za energie? Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea sníží vaše výdaje až o 78 %.

Ceny energií jdou rok od roku směrem nahoru a rozhodně to nevypadá na pozitivní změnu. Chcete-li přesto výrazně snížit výdaje, budete muset investovat. Na druhou stranu se vám peníze vrátí v poměrně krátkém časovém horizontu. Tedy alespoň v případě, že vsadíte na kvalitní tepelné čerpadlo. Příkladem budiž systémy světové špičky Panasonic, která v segmentu klimatizací a vytápění patří k těm nejlepším. Japonský gigant dominuje především díky neustálým inovacím a perfektního poměru ceny a výkonu.

Proč důvěřovat čerpadlům značky Panasonic?

V současné době je na trhu nespočet výrobců tepelných čerpadel, ale jen málokdo má s výrobou tolik zkušeností jako právě Panasonic. Systémy slaví úspěchy ve více než 120 zemích světa a doposud jich sjelo z výrobních linek více než 100 milionů. Za zmínku stojí nejen vynikající vlastnosti, ale také prodloužená záruka na 5 let.

U nás se na kompletní dodávky klimatizací Panasonic specializuje společnost KLIMA RAPID, která se v oboru pohybuje již od roku 1994. Profesionálové vám rádi pomohou s výběrem optimálního systému a postarají se o montáž, záruční i pozáruční servis.

K čerpadlu Panasonic nyní dostanete bojler zdarma

KLIMA RAPID nyní nabízí atraktivní akci, v rámci které můžete k vybraným modelům čerpadel získat zdarma bojler. Konkrétně jde o tepelná čerpadla Panasonic Aquarea 09 a Panasonic Aquarea 12.

Model Aquarea 09 je určen pro novostavby a rekonstrukce s vytápěním podlahového topení nebo nízkoteplotními radiátory. Oproti elektrickým topným systémům nabízí až 78% úsporu nákladů. Model Aquarea 12 nabízí vyšší výkon (12 kW oproti 9 kW v případě modelu 09).

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea pracují na principu vzduch voda a jsou nabízeny v děleném provedení SPLIT. Maximální hladina hluk vnitřní jednotky je 30 dB, maximální hladina venkovní jednotky 50 dB. Čerpadla Panasonic patří do energetické třídy A.

Chcete-li se dozvědět další informace, zamiřte na www.klimarapid.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.