Suť a další binec na zahradu nepatří

Zima je nadobro pryč a sněhová nadílka, která ukrývala pozůstatky po loňské rekonstrukci, konečně roztála. Počkat, vy jste snad letos nějaký sníh na zahradě měli? Pravděpodobně jste se několik měsíců namísto sněhobílé peřiny museli koukat na haldy suti, štěrku nebo hlíny. Nicméně čas výmluv vypršel a nezbude vám, než vše napravit. Převlečte se do pracovního, namažte si záda a připravte se na spoustu hodin tvrdé práce. Nechcete přece, aby vaši jinak upravenou zahradu hyzdil odpadní materiál, který na ni nemá co pohledávat… Nabízí se však otázka – nemohl by to někdo udělat místo vás?

Odvoz suti pro Prahu zajišťuje Autodoprava Vejšický!

Pro Pražáky máme skvělou zprávu. Našli jsme pro vás někoho, kdo vyváží bordel pardon, suť a jiný odpad, profesionálně. Autodoprava Milan Vejšický nedělá s odpadem žádné cavyky a nabízí komplexní služby již od roku 1992. Znáte snad někoho jiného, kdy by měl v tomto oboru dvaadvacet let zkušeností? Odvoz odpadu je pro tyhle chlapíky každodenní rutinou.

Přistavení kontejneru, nebo rovnou kompletní úklid?

Autodoprava Vejšický pro vás udělá první poslední. Potřebujete přistavit kontejner na odpad? Máte ho mít a to již do 1,5 hodiny od přijetí objednávky. Ale ruku na srdce, komu by se chtělo nakládat stovky nebo dokonce tuny odpadního materiálu? Borci disponují strojním nakladačem a zajistí pro vás ruční vyklízení a nakládku. A aby toho nebylo málo, pomohou vám také se zarovnáním nerovného terénu a výkopovými nebo demoličními pracemi. Pro traktobagr Komatsu WB93 jsou zemní práce potěšením. Vy můžete stát se založenýma rukama a celou akci spokojeně pozorovat.

Firma samozřejmě vlastní veškerá povolení k nakládání s odpady a po dokončení prací vám předá potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění.

Vraťme se však ještě na chvíli k odvozu odpadu. Autodoprava Milan Vejšický vás zbaví suti, písku, štěrku, hlíny, betonu, ale také mnohem těžšího odpadu, se kterým byste sami nehnuli. Kontaktní informace a platný ceník nejen pro odvoz suti, ale také další práce najdete na www.vejsicky.cz. Něco nám říká, že letos bude na vaší zahradě krásně uklizeno…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.