Jarní úklid volá! Převlečte své bydlení do nového kabátku

Jaro je konečně tady. Příroda se probouzí ze zimního spánku (který letos nebyl příliš vydatný) a to samé platí i o našich domácnostech. Jestlipak jste již vyměnili bytový textil s vánoční a zimní tématikou za nový, který bude korespondovat s příchodem teplých a slunečných dní? Pokud jste doposud váhali, začněte s obměnou hned teď. Připravili jsme pro vás několik tipů, díky kterým proměníte „stále ještě zimní“ domácnost na jarní.

Pusťte do svého obydlí svěží jarní vánek

Jaro se nese v duchu úklidu a neměli byste se mu vyhýbat ani vy. Koberce, záclony, ubrusy… všimli jste si nánosů prachu, skvrn a jiných nečistot, které na textilu nemají co pohledávat? Vyčistěte je, nebo je zaneste do čistírny a v interiéru okamžitě zavládne úplně jiná atmosféra. Zatuchlý vzduch vystřídá osvěžující vůně a radost vám udělají i znovuobjevené zářivé barvy.

Pokud vám staré záclony nevyhovují, pusťte žilou a pořiďte si nové. Široké spektrum krásných tradičních i moderních záclon najdete v e-shopu DekorTextil.cz. Ceny jsou velmi příjemné a záclony lze doplnit o doplňky v podobě řasící lemovky, tunýlku a obšití. Záclony a závěsy si můžete nechat upravit na míru přesně dle vašich požadavků.

Jarni zaclony

Co se starým ubrusem?

Předpokládáme, že ubrusy měníte pravidelně, ale příchod jara byste měli oslavit něčím originálnějším. Zapomeňte na chvíli na klasické vzory a vzpomeňte si na blížící se Velikonoce. Stylizujte své bydlení do svátečního a pořiďte si ubrus s velikonočními motivy. Dekor Textil má aktuálně v nabídce roztomilé potištěné i vyšívané velikonoční ubrusy i prostírky. Ceny začínají od 29 Kč. A pro ty, kterým ubrus vydrží čistý maximálně několik minut, jsou zde ubrusy s nešpinivou úpravou. Typy ubrusů ocení především rodiny s dětmi.

Velikonocni

Pusťte jaro i do ložnice

Jarní měsíce jsou sice plné teplých dní, ale rána a večery se mnohdy nesou v zavedených zimních teplotách. S výměnou typu povlečení proto spěchat nemusíte, ale to neznamená, že byste to stávající neměli převléct. A nejlépe za takové, které bude, stejně jako ostatní bytové textilie, reprezentovat jaro. Co třeba luxusní bavlněné povlečení Zuera z řady Paris Design? Jarnější motiv zřejmě nenajdete…

Jarni povleceni

Proč jsme si vybrali Dekor Textil?

Internetový obchod Dekor Textil se specializuje výhradně na bytový textil a nabízí bohatou nabídku za neodolatelné ceny. V sortimentu na vás čekají záclony, ubrusy, povlečení, potahy, ručníky, útěrky a další textilie, které by neměly chybět ani u vás doma. K objednávce nad 1 500 Kč dostanete poštovné zdarma a protože je vše skladem, nebudete muset dlouho čekat.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.