Střešní krytina musí být krásná i kvalitní – jedině tak z ní budete mít radost!

Šaty dělají člověka a střecha zase dům. Střešní krytina musí být kvalitní a zároveň krásná – jedině tak vám dobře poslouží a budete se moct kochat pohledem na ni. A ať už máte nad hlavou sedlovou nebo rovnou střechu, zamyslete se nad tím, jestli splňuje vysoké požadavky na kvalitativní i estetické vlastnosti. Že starší krytina nevypadá po letech tak dobře jako v době, kdy byla zbrusu nová, samozřejmě není důvod k rekonstrukci, ale díry a jiné neduhy ano. Zda se vyplatí oprava, nebo kompletní výměna krytiny, vám poradí odborníci – bez zkušených pokrývačů a klempířů se totiž rozhodně neobejdete.

Investice do kvality se vyplatí

Pokud pro vás hraje hlavní roli cena, zkuste své priority přehodnotit. Investice do nové střechy (a kolikrát i do samotné opravy) není zanedbatelná a cena by neměla být příliš nadsazena. Z dlouhodobého hlediska je přesto rozumnější investovat do prvotřídní střešní krytiny a svědomitě odvedené práce řemeslníků. V opačném případě budete v blízké budoucnosti opět řešit nejrůznější nedostatky a ve finále utratíte mnohem více peněz.

Kompletní řemeslnické práce pro Český Krumlov a okolí

Své o tom ví profesionálové z firmy Střechy Český Krumlov TOMI, kteří zajišťují kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce.

Vysoce kvalifikovaní klempíři, tesaři a pokrývači Český Krumlov mají dlouholeté zkušenosti, a to dokonce i s restaurováním historických střech. Vždy se můžete spolehnout na dodržení technologických postupů a použití špičkových materiálů na míru vašemu bydlení. V portfoliu jsou veškeré práce od A do Z – vypracováním projektu a poradenstvím počínaje, doprovodnými službami jako např. zámečnictví konče. Velikost zakázky nehraje roli, vždy se dočkáte individuálního přístupu.

Chcete-li se dozvědět další informace (např. co konkrétně zahrnují klempířské práce apod.), pokračujte na www.strechytomi.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.