Sháníte stavební materiál? Ve stavebninách pořídíte lépe než v hobby marketech

Hobby markety zažívají boom a rámci posledních dvou dekád jich vyrostlo nespočet. A možná jste to právě vy, kdo má v nejbližší době v plánu některého ze známých prodejců navštívit a nakoupit stavební materiál. Ostatně proč ne – v hobby marketu seženete cokoliv a některé zboží dokonce velmi levně. Nicméně i tyto typy prodejen mají svá ale a my vám prozradíme, proč je výhodnější nákup stavebního materiálu ve specializovaných stavebninách.

Vyžadujte kvalitu a větší zastoupení produktů

Začněme jednoduchou otázkou. Proč většina lidí nenakupuje oblečení v supermarketu, ale v obchodech s módou? I v supermarketech přece najdete trička, kalhoty a ponožky, a to hned vedle pečiva… Důvodem je velmi omezený sortiment a jeho kvalita. Jak to souvisí s nákupem stavebního materiálu a hobby markety?

stavebniny

Hobby markety sice nabízí široké spektrum zboží, a to napříč všemi obory stavebnictví. Vždy se však budete muset smířit s omezeným zastoupením produktů. Ve stavebninách sice neseženete zahradní nábytek, gril a bazén – pro tyto věci se skutečně vyplatí zajít do hobby marketu – ale dostanete na výběr z mnohem většího spektra stavebního materiálu.

V hobby marketech se to odborníky nehemží…

Za zmínku stojí také odbornost prodejce. Co na to, že jsou zaměstnanci hobby marketů vstřícní a ochotní, když netuší, jaký je rozdíl mezi profily UD a CD… Ve stavebninách se vám dostane odborného poradenství a určitě neodejdete s nepořízenou. A zároveň výrazně ušetříte. Není tajemstvím, že hobby markety, navzdory slevovým akcím, nejsou tak levné jako stavebniny.

Na závěr jsme si nechali tip na společnost Hamax – stavebniny Praha 5. Prodejce se na trhu pohybuje od roku 1992 a chlubí se bohatou nabídkou stavebního materiálu. Ať už máte spadeno na zdící nebo izolační materiály, sádrokarton, barvy a laky, stavební dřevo, pomůcky nebo nářadí, spolehněte se na individuální přístup, atraktivní ceny a bezkonkurenční dopravu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.