S požadavkem na nadměrnou přepravu se obraťte na profesionály

Pásová a kolová technika, stavební stroje a zemědělská technika, konstrukce, rámy, turbíny, generátory, trafostanice, hřídele a celá řada dalších produktů ze segmentu lehkého a těžkého strojírenství. Všechny tyto zásilky je nezbytné na pozemních komunikacích přepravovat ve zvláštním režimu. V režimu nadrozměrné přepravy.

Pojmem nadrozměrná přeprava rozumíme transport, kdy souprava přesahuje tzv. standardní rozměry. Těmi jsou délka 16,5 m, šířka 2,5 m, výška 4 m a celková hmotnost 48 tun. Pokud je vámi přepravovaný předmět vyšší, širší, nebo těžší, budete nuceni k jeho přepravě využít speciální přepravní techniku vybavenou nezbytnou dokumentací a doprovodným vozidlem.

Opravdu bezproblémová nadrozměrná doprava

Jedním ze specialistů na nadrozměrnou dopravu je například společnost Easy Logistic, jejíž speciální návěsy jsou schopny přepravovat zboží dlouhé až 22 metrů a vážící do 53 tun. Na nich přeprava stavebních strojů stejně jako přeprava zemědělské techniky probíhá jako po másle. A to nejenom na území České republiky, nýbrž do všech zemí Evropské Unie.

Doprovodné vozidlo, průzkum trasy a pojištění

Jazykoví dispečeři společnosti ovládající několik jazyků se postarají nejenom o doprovodné vozidlo, ale také provedou nezbytný průzkum trasy, sjednají veškerá nezbytná pojištění (až do 10 milionů včetně váhového rozdílu po celé Evropě) a v případně nutnosti zásilku uskladní či zabalí.

Rychle a bezpečně

Díky široké síti partnerských společností a agentur v jednotlivých evropských zemích společnost rovněž zajišťuje i veškerá nezbytná povolení, bez nich se transport nadrozměrných zásilek po Evropské Unii neobejde. Zkrátka udělají vše pro to, aby zásilka do budu určení dorazila rychle a neporušená.

Více informací najdete na odkazu přeprava těžkých zásilek.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.