Buďte nároční – aneb tohoto pomocníka nedáte z ruky!

Doba moderních pomocníků, kteří slovo úklid posunou ještě o krok dále, právě vrcholí a přináší s sebou inovativní techniku, se kterou váš domov může být jako ze škatulky zase o něco rychleji, pohodlněji a vždy být připraveni do akce.

Rychloúklid před návštěvou, po vánočním pečení i náročnější hodinkovou výzvu už zvládnete s jedním vysavačem, který bude navíc vždy připraven k použití. Zdržování s kabely, přepínání zásuvek a tahání těžkého zařízení nepřipadá v úvahu. Naopak práci zvládnete jednou rukou. Navíc si na každé smítko pěkně posvítíte, takže vám žádné neunikne.

Nový bateriový tyčový vysavač Kärcher VC 7 Cordless Yourmax usnadní celý úklid vám, ale i vašim dětem. Vyniká svou nízkou hmotností a vysokým sacím výkonem díky BLDC motoru o 350 wattech. Vy sami si můžete během vysávání zvolit stupeň zesílení sacího výkonu dle typu podlahy. Na jedno nabití vydrží až 60 min. Aku tyčový vysavač nabízí hned několik užitečných funkcí např. nádobu na prach vyprázdníte jedním kliknutím, ergonomický design vysavače vám zajistí vysátí i v těžko dostupných místech, jako jsou schody a LED světlo na podlahové hubici, díky kterému nepřehlédnete žádné nečistoty. Díky nástavcům se ještě snadněji dostane i do opravdu těžko dostupných míst. Součástí je například nástroj na čištění filtru a záložní filtr. Se štěrbinou hubicí se dostanete do každé skuliny, hubice 2 v 1 se šetrně postará o pohovku a měkký kartáč jemně ošetří vaši elektroniku. Možnost vysávání bez kabelu vám dá opravdovou volnost v pohybu nezávislou na elektrické přípojce. Proto je dobrým pomocníkem například i při vysávání auta.

Mezi jeho další přednosti patří tichý chod a snadno čitelný LED displej, kde se vám zobrazí stav baterie. Abyste nemuseli neustále držet tlačítko napájení, poslouží vám funkce Power Lock. Pomocí nástěnného držáku vysavač snadno a rychle uložíte, ale také nabijete. Nabíjení se spustí v momentě zavěšení vysavače do držáku. S tímto pomocníkem vám úklid půjde od ruky, využijete jej na různé typy podlah např. na parkety, korek, lino i PVC, koberce a díky příslušenství s ním odstraníte nečistoty i z textilních povrchů.

Aby úklid byla zase jednodušší a rychlejší.

www.karcher.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.