Rolety na balkon nedají zlodějům šanci

Okno je nejen výkladní skříní našeho domu, ale lidově řečeno i oknem do duše. Má vševypovídající charakter. Je styčnou plochou ven i dovnitř, pomyslně spojuje naše soukromí s veřejným prostorem. Aby z něho a do něho bylo dobře vidět, je třeba o ně pečovat a udržet je v dobré kondici.

Jedním z nejčastějších neduhů je rosení oken. Okna reagují na rozdílnou teplotu venku a uvnitř a kondenzovaná pára se sráží na sklech. Není nic neobvyklého, že vám po oknech tečou úplné potůčky vody, což nesvědčí estetice, ani materiálové stálosti. Dřevěná okna začnou hnít, plastová plesnivět. Ani jedno z toho nechcete!

Proč investovat do renovace oken

Renovace oken je jediným schůdným řešením. Nejefektivnější oprava spočívá v přesklení stávajících rámů. Takový zásah lze udělat na starých oknech, eurooknech, špaletových, kastlových, střešních, zdvojených i kovových oknech. Přesklení je finančně výhodné, velmi účinné a hlavně to jde bez bourání.

Výměna skel v plastových oknech je sázkou na jistotu

Výměna skel v plastových oknech pomůže, když vám do okna zatéká nebo správně netěsní. Když se okno se mlží, rosí nebo zamrzá, když má vaše okno mechanickou závadu, nebo když doma bojujete s plísní. Díky této renovaci, která zlepší vaše tepelné a zvukové vlastnosti, ušetříte ročně tisíce korun a prodloužíte životnost oken. Nejenže se zbavíte nepříjemného chladu od oken a v letních měsících zabráníte přehřívání místnosti, ale zcela jistě se vám investice do přesklení plastových oken během pár let finančně vrátí.

Rolety na balkon jsou funkční i designové

V případě, že budete chtít vzít renovaci oken zgruntu, doporučujeme nechat si instalovat i rolety na balkon. Rolety do balkonových dveří a oken jsou stínícím, izolačním i bezpečnostním elementem. Působí proti slunci, kdy v letních zabraňuje přehřívání interiéru, v zimních naopak pomáhá domácnostem ušetřit až 25 % nákladů na vytápění. Působí proti hluku a mnoha klientům tak zajistily klidný a ničím nerušený spánek. V neposlední řadě působí i jako bezpečnostní prvek. Kvalitní rolety nedají zlodějům šanci.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.