Předokenní rolety – recenze oblíbeného stínícího prvku

Jaro je konečně tady a sluníčko už zase vystrkuje drápky. Hledáte-li efektivní řešení, které vám ve finále nabídne mnohem více než jen možnost regulace intenzity slunečního záření v interiéru, vsaďte na předokenní rolety. V rámci dnešní recenze se dozvíte, proč se do nich vyplatí investovat.

Tři, dva, jedna… a je tma

Předokenní rolety patří mezi stínící a zároveň bezpečnostní prvky. Primární funkce samozřejmě spočívá v redukci slunečních paprsků a možnosti úplného zatemnění (tzv. blackout efekt). Pokud si chcete během horkých letních dnů dopřát pohodovou a ničím nerušenou siestu, můžete.

Buďte ohleduplní ke své peněžence

Dalším argumentem pro koupi systému předokenních rolet je úspora energie. Vaše okna získají tepelnou izolaci, která zapříčiní vznik vzduchového polštáře. Vás ale zajímají čísla – v závislosti na velikosti domu můžete ročně ušetřit až několik desítek tisíc korun. Neméně zajímavá je i zvuková ochrana. Díky roletám se hluk v interiéru sníží až od 10 dB. Sousedé a projíždějící automobily pro vás přestanou existovat.

Nejen sluníčko, ale také hluk a zloději… nemají šanci

Předokenní rolety vás neochrání jen před sluncem a hlukem, ale také před nezvanými hosty. Zvyšují ochranu proti vloupání a stejně dobře si poradí se silným deštěm, krupobitím a větrem.

Hliník se neodstěhoval do humpolce, ale do Plzně

Předokenní rolety jsou vhodné pro novostavby, ale také dodatečnou montáž. Schránku lze umístit na okenní rám bez dodatečných změn. Fasáda díky nim získá punc originality a okamžitě váš dům zařadí mezi dominanty ulice. Barvu a materiál si můžete zvolit sami, nicméně doporučujeme hliníkové provedení, které je trvanlivější a bezúdržbové. Hliník nepodléhá korozi a vrásky mu nedělají ani časté změny počasí. Viz. tyto předokenní rolety Plzeň od Universtech.

Ideální volba pro lenochy

Na závěr jsme si nechali méně podstatnou, ale velmi příjemnou výhodu. Spočívá v možnosti instalace motorového ovládání, které posouvá manipulaci na další úroveň. Stačí jediný stisk tlačítka a okamžitě se (vy)zatáhnou rolety v celém domě. A když zrovna nebudete doma, postará

Saved came hubby get isoniazid buy in usa love drying because.

se o ně časovací čidlo…

Předokenní rolety Plzeň

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.