Luxusní postele, které si zamilujete

Dnes máme něco pro ty, kteří pohrdají průměrností a zavedeným standardům. Pokud patříte mezi nejnáročnější spáče a potrpíte si na vysoce kvalitní postele, které evokují dojem pompéznosti, zbystřete. Našli jsme pro vás několik kousků, které aspirují na dominantu ložnice a dost možná i celé domácnosti. Milujete luxusní postele? V tom případě si takovou pořiďte a ukažte svému okolí, že máte vytříbený vkus a na něčem „normálním“ zkrátka neusnete.

Vybrali jsme pro vás tři nevšední modely, které jsme našli u slovenského prodejce EMI Sabinov s.r.o. Internetový obchod EMI.sk ovšem stojí za pozornost nejen kvůli luxusních postelí. Na své si přijde každý milovník bydlení, který hledá designově propracované a elegantní příslušenství pro celou domácnost. A najde se i něco pro ty, kteří touží po něčem nápadném – kvalitní čalouněné postele, které si lze modifikovat podle svých představ (barva čalounění, typ dřeva a látky, rozměry). Vraťme se však luxusu, který vám vyrazí dech…

1.) Villa Fiorita

Dřevěný masiv, ekokůže a moderní paměťová pěna. Villa Fiorita vypadá, jako by vám ji právě přivezli z italského letohrádku. Dost možná vám v žilách začne kolovat modrá krev, najmete si služebnictvo, pořídíte si několik urozených chrtů a dáte vale obyčejnému životu. Anebo si o tom všem alespoň necháte zdát… K luxusní posteli si můžete objednat také stylový noční stolek a komodu z bukového dřeva. Jedině tak bude výsledek dokonalý!

Luxusní postel Villa Fiorinta

2.) Luxusní postel Garibaldi

Uznáváme, že tento model zřejmě dostatečně ocení jen fajnšmekři, kteří rádi šokují. Ekokůže se zlatavým nádechem je absolutně šokující, ale pokud bude vhodně korespondovat s dalšími interiérovými prvky, rozhodně nebude vypadat kýčovitě. Vaši přátele budou na Garibaldiho ještě dlouho vzpomínat a závidět vám ho. Bukové noční stolky, které vidíte na fotografii, si můžete objednat také.

Luxusní postel Garibaldi

3.) Lecco

Nerozumíte si s partnerem a chcete se s ním opět dostat na „stejnou vlnu“? Jděte na to přes postel. Luxusní postel Lecco ukazuje rutině a nudě prostředníček a svým tvarem vás bude bavit každý den. Designéři ukázali, že jim tvarové omezení nic neříká a vtiskli modelu Lecco nevídanou dynamiku. Černobílá kombinace je moderní a zároveň nadčasová a díky vlnitému profilu se nemusíte bát, že vás Lecco omrzí.

Luxusní postel Lecco

Luxusní postele si můžete objednat zde.

Tip na závěr: Trápí vás vlhkost v ložnici a nechcete, aby se podepsala na vašem zdraví, stavu postele a nábytku? Kupte si mobilní odvlhčovač Dantherm, které snoubí efektivitu, energetickou úspornost s spolehlivost. A v neposlední řadě také líbivé šasi, které vám v ložnici neudělá ostudu.

 

Nejen během letních měsíců by se vám mohla hodit také kvalitní klimatizace. Doporučujeme značky Airwell, Daikin, LG, Mitsubishi, Panasonic a Sinclair, které patří k naprosté špičce.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *