Masážní křesla nejsou výkřikem do tmy. Svou práci zvládají víc než dobře!

Také se nemůžete dočkat, až po náročném dni vydáte k šikovnému masérovi? Ten se zcela jistě postará o vaše bolavá záda a díky jeho zázračným rukám se dostanete do fyzické i psychické pohody. Relaxaci ve wellness centru vřele doporučujeme, ale zřejmě uznáte, že pravidelné návštěvy spolykají spoustu času. Nejde jen o dobu, kterou strávíte na masážní podložce, ale také cestu tam a zpět. Nebylo by jednodušší ubytovat maséra doma a mít ho vždy po ruce? Samozřejmě, že ano!

Propracovaná diagnostika pozná, jak se vám zavděčit

Oním masérem nemáme na mysli bytost z masa a kostí, ale masážní křeslo. Máte snad pochybnosti o jeho schopnostech a lámete si hlavu nad tím, jak může stroj konkurovat zkušenému profesionálovi? Díky moderním technologiím velmi snadno. Ty nejlepší masážní křesla totiž disponují množstvím senzorů a provedou vám komplexní diagnostiku, na základě která vám připraví individuální masáž. Vraťme se však na chvílí zpátky do minulosti. Masážní křesla totiž nejsou výdobytkem poslední módy a jejich kořeny naopak sahají o čtyři dekády zpět.

Japonci preferují masáž doma. Tak proč ne vy?

Relaxační křeslo spatřilo světlo světa v Zemi vycházejícího slunce. Japonští inženýři zareagovali na potřeby tamního trhu a poskytli obyvatelům to, po čem toužili – prostředek pro plnohodnotnou relaxaci spojenou s efektivní masáží. Japonci jsou známí svou pracovitostí a volným časem neplýtvají. Nevyplňují ho návštěvami wellness center a raději spojí masáž s další činností. Ostatně proč ne, stačí si sednou do křesla a to se o vás postará.

Průkopníkem se stala společnost Inada, která masážní křesla vyrábí dodnes. Absolutní špičkou jsou však momentálně křesílka Sanyo. Modely nejvyšší třídy zvládají zmíněnou vstupní diagnostiku a během masáže srovnávají zjištěné informace o změnách srdečního tepu, elektrické vodivosti či teploty těla. Díky těmto údajům automaticky nastaví intenzitu a délku masáže k naprosté spokojenosti uživatele. Za zmínku stojí také speciální polohy „Zero gravity“ s optimálním polohováním sedáků na sklon 30°.

Dokonalý prožitek garantují jen prověřené značky

Kvalitní relaxační křeslo toho zvládne opravdu hodně. Obrovské množství funkcí a perfektní design ovšem není zadarmo a ty nejlepší modely vám řádně provětrají peněženku. Na druhou stranu není nemožné pořídit kvalitní zařízení za příjemnou cenu kolem dvaceti tisíc korun. V každém případě však volte známou značku – mohlo by se stát, že místo úspory vyhodíte peníze za křeslo, které se od vašeho stávajícího liší jen v tom, že nějakým způsobem vibruje. Cenově dostupné modely nabízí Profimedica a Human Touch.

 

Nadchli jsme vás? V tom případě neváhejte kontaktovat specializovaného prodejce na masazni-kresla.cz a domluvte se s ním na osobní návštěvě v předváděcích prostorách na pražských Stodůlkách nebo operativně v rámci celé České republiky. A abychom nezapomněli – v nabídce najdete více jak 30 modelů nejlepších masážních křesel pro wellness centra a domácnosti, ale také unikátní masážní kancelářské židle.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.