Potřebujete fóliovník, seník nebo snad skladovou halu?

Vyrábí speciální konstrukce, které se používají jako skladové haly, skladiště techniky, seníky, dešťové kryty a další typy staveb, u nichž je kladen důraz na kvalitní pokrytí a velkou úložnou plochu. Nedílnou součástí výrobního programu jsou také foliovníky. Firma Konstrukce Schwarz je na trhu přes deset let a nabízí komplexní služby včetně realizace a kompletního vybavení stavby.

Fóliovníky

V nabídce českého výrobce najdete fóliovníky s rovnými i oblými boky, víceloďové konstrukce i ekonomické varianty. Zároveň můžete využít rekonstrukci staršího fóliovníku. V rámci vybavení pak dodávku teplovzdušného kotle, automatické meteostanice, zahradnických stolů, mostových závlah a dalších prvků.

Všechny typy fóliovníků mají robustní konstrukci, jsou cenově dostupné a nenáročné na montáž. Pro potřeby hobby-zahradníků jsou vhodné ekonomické fóliovníky, pro náročné zákazníky pak propracované víceloďové varianty.

Skladové haly

Konstrukce skladových hal jsou navrženy tak, aby respektovaly náročné požadavky na prostor a efektivně ochránily materiál, techniku apod. Oproti zděným halám jde o finančně nenáročné řešení.

Skladové haly mají konstrukci z oblouků z ocelových trubek a stojek z masivních ocelových profilů. Vodorovné kleštiny jsou dle typu konstrukce zajištěny do tvaru „M“ nebo „V“. Plášť tvoří jednoduchá, kompletně otevíratelná fólie s centrálními rolovacími vraty, případně pevná folie s posuvnými nebo šoupacími vraty. K volitelnému pokrytí patří termoizolační panely.

Seníky

Nedílnou součástí výrobního portfolia jsou také seníky. Konstrukce s neprůhledným pláštěm nemá čela, což usnadňuje manipulaci a zajišťuje nepřetržité větrání bez nutnosti montáže ventilace.

Chcete se o fóliovnících, skladových halách a dalších typech staveb od firmy Konstrukce Schwarz dozvědět více? Bližší informace najdete na www.konstrukceschwarz.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.