Oblečte si postele do nádherného vánočního povlečení

Jestliže milujete Vánoce, byla by velká škoda, kdyby vám uniklo vánoční povlečení. Díky němu se budete v posteli cítit svátečně, výjimečně, a samozřejmě i příjemně a pohodlně, protože materiály, z nichž se vyrábí, jsou kvalitní a na dotek hebounké. Tedy alespoň vánoční povlečení značky SCANquilt.

Vánoční povlečení v mnoha barvách

Dominantními barvami Vánoc jsou bezesporu červená, zelená, bílá, šedá, zlatá, zelená, stříbrná, béžová či modrá. Máte rádi soby? Anebo spíš vánoční skřítky, Santa Clause, nebo spíš stromečky, sáně, baňky, sněhové vločky v mnoha jejich podobách…? Toto vše na vánočním povlečení můžete najít a záleží jen na vás, pro jaké se rozhodnete.

I materiály jsou pestré. K dostání je vánoční povlečení z krepu, flanelu, bavlny, saténu, Jersey nebo třeba velur.

Velmi hezky vypadá červené vánoční povlečení s bílými vločkami. Anebo bílé, na němž jsou krásní sobi v červeném a hnědém provedení s různými barevnými obměnami.

Ozdobte nejen ložnici, ale i dětský pokoj

Máte větší děti, které již spí pod klasickou přikrývkou? Kupte i jim vánoční povlečení. Uvidíte, jak nadšené budou. Dětem třeba to se soby, anebo veselé se skřítky, pro vás do ložnice zvolte něco decentního, jako je povlečení s vločkami či bílé s červenými ptáčky na větvičce.

Kvalitní prostěradlo pro každou postel

Aby se vám velmi dobře spalo, je potřeba mít kvalitní nejen povlečení, ale i prostěradlo. Oblíbená jsou prostěradla Jersey lycra pro jejich mimořádné vlastnosti. Jde o 100 % česanou bavlnu s příměsí Lycry v kvalitním úpletu. To je zárukou vysoké elasticity, rozměrové stálosti, dokonalého vypnutí i na vyšší matraci jednolůžka či dvoulůžka. Potěší vás i dlouhá životnost. Na omak je velmi příjemné.

Pojďte si vybrat vánoční povlečení a ciťte se o Vánocích jako v pohádce.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.